Ana Sayfa > Haber > 01 : 09 | Günün Öne Çıkan ICO’ları # Vreo

01 : 09 | Günün Öne Çıkan ICO’ları # Vreo

ICO Nedir?

Kripto para ve blok zinciri dünyasına bugün pek çok sayıda yeni uygulama katılacak. Bu uygulamalardan bazıları merkezsiz finansal sistemler hakkında. Bazı projeler blok zincirinin ödeme seçeneklerini zenginleştirmeye ve hızlandırmaya odaklanmış. Bazıları da daha çok kullanıcıya yönelik uygulamalar hazırlamış. Kripto para borsasına yeni hareketlerin girebilmesi için oldukça önemli olan bu uygulamaların birçoğu öncelikle ICO adı verilen halka arz döneminden geçiyorlar. Bu aşamada uygulamalarını tanıtıyor ve yatırımcılardan destek bekliyorlar.

Bu uygulamalar özellikle Ethereum ve EOS platformlarına yerleşiyorlar. Ancak özellikle sadece ödeme geliştirici ya da arşivleme yönleri ile sistemi kullanmak isteyeler Bitcoin, Stellar ve Ripple altyapılarını da kullanabiliyorlar. Bu uygulamalarda başlayan işler ve hareketler platformun genelini de etkiliyor ve değerinin artmasına sebep oluyor. Bu uygulamaların başarısı özellikle kripto paraların tanınırlığını artırdığından başka bir önem daha taşıyor.

Vreo Blockchain Reklam Kurulum Projesi

Sosyal medya reklamları son zamanlarda alışıldık internet reklamlarının tahtını devralmaya hazırlanıyor. Özellikle ticaretin de sosyal medya kanallarına transfer olmaya başlaması üzerine reklam verenler daha organik bir topluluğa ulaşma konusunda bu kanalı tercih ediyorlar. Aynı şekilde oyun dünyasında da reklam anlayışı yeni bir boyut kazanıyor. Yakın gelecekte reklamlar uygulamanın sağında solunda değil direk içinde ortaya çıkacaklar. Bu reklam alanları özel değil genel içerik almak üzere tasarlanacak ve dışarıdan kontrol edilebilecek. Böylece herhangi bir oyunda isteyen herkes reklamlarını oyuna entegre edebilecek.

Bunu en iyi şekilde anlatmak için Fifa oyunundaki yan reklam panellerini düşünebilirsiniz. Eğer bu panelleri kiralarsanız, insanlar bu oyunu çevrimiçi oynarken sizin reklamınızı görecekler. Üstelik bütün bu işlemler blok zinciri güvencesi ile aracı kuruluşlar olmadan gerçekleşecek. Reklam verenin sisteme ödediği ücret izletici ve izleyicilere otomatik olarak dağıtılacak. Reklam ücretleri de sistemde yer alan düğümler tarafından belirlenecek. Bu saydığım kurallar sabit olmak zorunda değil. Zaten bu gibi uygulamaların birden çok olmasının sebebi de bu kurallardaki değişiklikler.

Vreo bu yeni reklam modelinin ilk atılımcılarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

__________________________________________________________________

Not : Burada tanıtımı yapılan ICO ve uygulamalarla Coinmoz sitesinin herhangi bir organik bağı yoktur. Bu bir yatırım tavsiyesi yazısı değildir. Uygulamaya yapılacak yatırımlardan doğan maddi  zararlardan Coinmoz sorumlu tutulamaz. Bir projeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı detaylı bir şekilde yapmanızı tavsiye ediyoruz.

____________________________________________________________________________________________

 

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir