Ana Sayfa > Haber > 02 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #MySmartProparti – Trippki

02 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #MySmartProparti – Trippki

ICO Nedir?

Bitcoin (BTC) değeri Temmuz ortalarına geri dönmek üzere. Geçtiğimiz ay kripto para borsası için her şey oldukça olumlu ilerledi. Ayın ilk haftasında görülen dip fiyat seviyesinin ardından başlayan boğa koşusu ay sonuna kadar etkisini devam ettirdi. Ay sonu birçok uzmanın SEC kurumundan gelen olumsuz ETF kararına bağladığı bir düşüş sürecine girildi. Bu süreç halen devam etmekte. Özellikle salı günü ortalama %6-7 değer kaybı yaşandı. Son iki gündür durum toparlanmış görünse de hafta sonu etkisinin hangi yönde olacağı bilinmiyor.

Ethereum’un kurucusu olan ve beyni olarak görülen Vitalin Buterik, SEC kararının bu kadar önemli olmadığını anlatmaya çalışsa da girişimciler ve yatırımcılar Bitcoin’in yeni fiyatı belirlenene kadar borsaya bulaşacak gibi görünmüyorlar.

Bu arada bir yandan da birçok devlet kripto paralar konusunda birbiriyle kıyasıya yarışıyor. Bu devletlerin başında Güney Kore, Malta, Tayland ve Avustralya geliyor. Bu ülkelerde çıkan birçok uygulama Blockchain platformunu kullanıyor ve bu uygulamaların token’ları aktif olarak bu uygulamalara entegre bir şekilde kullanılıyor.

Bu uygulamalara her geçen gün yenileri eklenmekte. Bu yeni eklenen uygulamaların büyük bir çoğunluğu da ICO gerçekleştirerek projelerine fon arıyorlar. Blockchain ve kripto para sektörlerinin gelecekleri için çok önemli olan ICO’lar için daha detaylı bilgiyi ICO Nedir? yazımızı okuyarak edinebilirsiniz.

Trippki Gezmeyi ve Yazmayı Sevenlerin Yeni Platformu!

Evrende insanların yapmayı en çok sevdiği şeylerden biri de gezmek. İnsan yeni bir coğrafyaya ilk adımını attığında içinde başka bir türlü heyecan birikiyor. Bir anda turist psikolojisi diye bir ruh haline bürünüyoruz ve rutin hayatımızdan ne zaman sıkılsak bu hisse benzer bir şeyler deneyimlemek istiyoruz. Bu yüzden neredeyse bütün insanlar gezmeyi çok seviyorlar. Tabi konumlandığı noktayı terk etmeyi asla istemeyen insanlar da var. Bu uygulama onlar için değil!

Bu uygulama gezginlerin hayatını kolaylaştırmak ve gezerken ve yazarken token kazanarak seyahat masraflarını hafifletmek amacı ile kurulmuş. Uygulamanın kötü amaçlı kullanılmasının önlenmesi için neler yapılacağını dikkatli bir şekilde incelemek lazım. Şimdilik Trippki tanıtım videosunu paylaşalım.

Trippki Resmi Sitesi

MySmartProperty ile Emlakçı Devri Kapanabilir Mi?

Artan popülasyon büyük şehirlerde sosyal hayatı başkalaştırıyor. Daha küçük şehirlerde ya da kasabalarda yaşayan insanlar için büyük bir sorun olarak görünmese de emlakçılık sektörü çağımızın önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Zira ev sahipleri, ki özellikle birden çok evi olanlar, yeni bir kiracı ya da mülklerini satacak bir alıcı bulana kadar bazen onlarca kez evi göstermek zorunda kalabiliyorlar. Ayrıca belirlenen şartların bir aracı tarafından iletilmesi de bazı ev sahiplerinin elini güçlendirebiliyor. Bu şekilde zamandan tasarruf ediliyor.

Ancak MySmartproperty yine de emlakçılar olmadan bir hayatın var olabileceğini düşünüyorlar. Geliştirdikleri blockchain tabanlı uygulamanın emlakçılık hakkında çok fazla bilgisi olduğunu iddia ediyorlar. Bu uygulamada birçok analiz gerçekleştirmek mümkün kılınmış.

MySmartProperty Resmi Sitesi

_____________________________________________

Not : Burada tanıtımı yapılan projelerle Coinmoz sitesinin hiç bir organik bağı bulunmamaktadır. Bu yazı bir reklam ya da yatırım tavsiyesi değildir. Bu ICO’lara yatırım yapmayı düşünen yatırımcıların kendi detaylı analizlerini yapmalarını öneririz. Projelere yapılacak yatırımlardan kaynaklanabilecek maddi zararlardan Coinmoz sorumlu tutulamaz.

________________________________________________________________________

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir