Ana Sayfa > Haber > 06 : 09 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #ImmVRse – Securix – Blockvest

06 : 09 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #ImmVRse – Securix – Blockvest

ICO Önerileri ve Tanıtımı

Kripto para dünyasında her şey bir süredir çok iyi giderken dün meydana gelen sarsıcı değer kayıpları ciddi şekilde morallerin bozulmasına yol açtı. Kripto para borsaları birkaç saat içerisinde tepe taklak oldu. Bu öngörülemez değer dalgalanmaları orta vadeli kar amaçlayan yatırımcıları borsadan uzaklaştırmak için yeterli bir neden. Ancak kısa vadeli yatırımcılar bu durumu kara dönüştürme çabası içerisindeler. Son zamanlarda özellikle bu grup için hazırlanan bir çok uygulama ICO sürecine giriyor. Bu uygulamalardan bir tanesi de Blockvest. ICO süreci yarın başlayacak olan Blockvest en değerli 30 kripto paranın analizlerini sunacak ve kısa vadeli yatırım öngörülerinde bulunacak. Blockvest de diğer pek çok uygulama gibi Ethereum token’leri ile çalışacak ve Ethereum’un güvenilir iskeletini kullanacak.

ICO Nedir?

Bunun yanında bugün ICO süreci bitmekte olan ImmVRse de yine üzerinde araştırma yapmaya değer bir uygulama sunuyor. ImmVRse bir Sanal Gerçeklik platformu ve hazırladığı sanal ortamlarda dijital reklamlar, oyunlar gibi çoklu ortam uygulamalarını göstermeyi hedefliyor. Merkezsiz bir şekilde dizayn edilmiş olan sistemde ödül mekanizması da bir merkez olmaksızın çalışıyor. ImmVRse de tıpkı Blockvest gibi Ethereum alt yapısında çalışıyor.

Daha Güvenli Kripto Para Madenciliği – SECURIX ICO

Kripto para birimlerinin ayakta kalabilmesi için bazı işlemcilerin devamlı olarak yapılan transfer işlemlerinin kaydını tutması ve işlemleri onaylaması gerekiyor. Tam düğüm de diyebileceğimiz bu işlemciler sayesinde kripto paraların içerisinde var oldukları Blockchain platformları çalışabiliyorlar. Transfer miktarı arttıkça çok daha fazla sayıda tam düğümün çalışması gerekiyor. Bu işlemciler yaptıkları işlemlerden ödül alıyorlar. Aldıkları ödül harcadıkları enerjiden fazla olduğunda bir işlemci kar etmiş sayılıyor. Doğal olarak eğer çok fazla sayıda kar eden işlemcinin olması bir tesis için en önemli şey. Securix de Hollanda’da açılan bir kripto para madencilik şirketi.

Securix topluluğuna katılacak insanlarla birlikte ortak bir madencilik şirketi işletmeyi hedefliyor. Tamamen merkezsiz hazırlanan şirkette tüm kullanıcılar eşit haklara ve kazançlara sahip olacak. Tabi daha fazla token alıp kar olasılığını artırmak da mümkün. Securix madenciliğini yapacağı kripto paraların sürekliliğini sağlayabilmek için farklı enerji kaynakları ile işlemlerini yürütmeyi tasarlıyor. Güneş enerjisi paneli ve rüzgar gülleri ile enerji girişini çeşitlendirecek olan şirket aynı zamanda geleneksel enerji yöntemlerini de kullanacak.

 

________________________________________________________________

Not : Bu yazıda bahsedilen uygulamalar ile Coinmoz sitesinin hiç bir organik bağı bulunmamaktadır. Burada bahsi geçen uygulamalara yapılacak yatırımlardan oluşacak maddi zararlardan Coinmoz sorumlu tutulamaz. 

_______________________________________________________________________________________________

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir