Ana Sayfa > Haber > 07 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #HighVibeNetwork, All Mall

07 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #HighVibeNetwork, All Mall

Güncel ICO Haberleri

Blockchain teknolojisinin ortaya çıkma zamanlaması gerçekten harika. Bir yandan yapay zeka uygulamaları ve sanal gerçeklik teknolojileri de Google, Tesla ve Facebook gibi çağın önde gelen bilişim şirketlerinin üzerinde en çok kafa yorduğu konular arasında yer alıyor. Bu yeni teknolojiler elbette birbirleri ile uyumlu hale gelebilecek şekilde tasarlanıyorlar. Dünya genelinde dijital nöral ağlar konusunda çalışan uzmanlar aynı zamanda blok zinciri teknolojisini de çalışmalarına ekliyorlar.

Sosyal ağlar da aynı şekilde başkalaşım geçiriyorlar. Her ne kadar Blockchain teknolojisi ile ortaya çıkan yeni uygulamaların büyük bir çoğunluğu finans sektörü ile ilgili olsa da yeni sosyal medya kanalları ve birçok eğlenceli uygulama blok zinciri veri depolama sistemini kullanıyor.

Bugün ön katılımları sona erecek olan uygulamaların büyük çoğunluğu da yine finans sektörü ile ilgili. Bunlardan bir tanesi CronusCoin. Bu uygulama Malta’dan çıkan bir kripto para borsası. Tıpkı Binance, UpBit, Robinhood gibi bir proje. Malta kökenli olması bu borsada birçok kripto paranın listelenebileceği anlamına geliyor. Bildiğiniz gibi Binance’da daha önce Çin’de olan birçok ofisini Çin’de kripto paralar konusunda alınan tedbir yasalarının ardından Malta’ya taşımıştı. Ayrıca Malta’da hem hükumet hem de bankalar kripto paralar konusunda oldukça rahat.

HighVibeNetwork Beynimizi Okuyacak

İşte Yapay Zeka (AI) ve Blockchain teknolojisini birleştiren bir uygulama. High Vibe Network, birçok araç kullanan ve bunların tamamından elde edilen bilgileri ortak bir platformda değerlendirmeyi amaçlayan bir yazılım. Çeşitli araçlar kullanılacak olan sistemde önemli özelliklerden bir tanesi veri karşısındaki düşünce frekanslarının okunması. Bu şekilde uygulama insanlara bir video, bir ses dosyası ya da benzeri veriye maruz bırakarak beynin bu veriler karşısındaki davranışlarını inceleyebilecek. Benzer şekilde internet ortamında kullanıcıların tüm davranışları incelenecek ve ortak bir platformda biriktirilecek. Bu verilerin ne kadar değerli olduğu artık teknoloji ile ilgilenen herkesin bildiği bir şey. Hatta bazı yeni uygulamalar Blockchain teknolojisini de kullanarak sosyal ağlarda biriken bilgiler için de kullanıcılara ödeme yapıyorlar. Aynı şekilde High Vibe Network uygulaması da kullanıcılardan aldığı bütün bu bilgiler karşılığında kendi tokeni ile ödeme yapıyor.

HighVibeNetwork Resmi Sitesi

Kripto Paralarla Alış Veriş Yapmak Kolaylaşıyor : All Mall 

___________________________________________________

ICO Nedir?

_______________________________________________________________________________________

Kripto paraların değerlerini ve geleceğini etkileyen en önemli konu bu varlıkların kullanım alanlarının artması. Şu anda var olan Bitcoin ve diğer kripto paraların büyük bölümü piyasada dolaşmıyor. Bu durum kripto paraların asıl amaçlarının çok dışında bir durum. Kripto paraların daha çok yatırım amaçlı kullanılıyor olması en çok da kripto para borsasına ve değerine zarar veriyor. Bunun en büyük nedeni hiç kuşkusuz transfer ücretleri. Dağıtık defter kullanan sistemlerde transfer ücretleri bazen transferin kendisinden fazla olabiliyor.

All Mall uygulaması bir bakıma hepsiburada sitesinin daha geniş bir kopyası gibi düşünülebilir. Burada asıl amaç bütün dünyaya aynı kripto para birimleri ve kurları kullanılarak satış yapılabilecek olması. Tabi dünyada emeğin değeri coğrafyalar arası bu kadar fark ederken bu uygulama nasıl amacına ulaşacak izleyip göreceğiz. Ancak bir gerçek var ki All Mall ile ya da başka bir platformda kripto paraların hızlı ve güvenilir kullanımının yaygın bir hal alması gerekiyor.

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir