Ana Sayfa > Haber > 08 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #UpFinex – War Field

08 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #UpFinex – War Field

Günün ICO'ları

Kripto para borsası kan ağlıyor adeta. Bitcoin (BTC) çok uzun bir süre sonra 6.000 dolar destek seviyesine kadar geriledi. Ethereum (ETH) 350 dolara kadar değer kaybetti. Ancak Blockchain teknolojisi sadece borsadaki rakamlardan almıyor gücünü. Çağımızın birçok sorununu ortadan kaldırmak gibi büyük bir işin altına giren teknoloji elbette bütün onayları alacak kadar güçlenecektir.

Bu teknolojinin en iyi örneklerinden bir tanesi de ICO’lar elbette. Her gün birçok yeni fikir ve heyecan verici birbirinden yaratıcı proje hayata geçiyor. ICO bir kripto şirketinin halka arzı anlamına geliyor. Bu şekilde hem bu yeni projeler seslerini duyuruyor, hem de yatırımcılar bu projelere bir nevi ortak olmuş oluyorlar.

ICO’su gerçekleşen uygulamalarının bir çoğu Ethereum, Bitcoin ve Stellar’ın Blockchain alt yapısını kullanıyorlar. Bunların arasına NEO ve EOS’da katılmak için büyük bir uğraş veriyor. Özellikle kendi blok zincirini devasa bir platform haline getiren ve bu şekilde birçok uygulamayı aynı çatı altına toplamayı hayal eden Ethereum bu konuda liderliğini yakın zamanda kaptıracak gibi görünmüyor.

Kripto para birimleri büyük yaralar alırken kripto borsası için yeni kaynaklara ihtiyaç var. Bu kaynak ihtimallerinden bir tanesi de tabi ki ICO’lar. Bir değer taşıyan her bir token, kripto dünyası için çok önemli. Bu yüzden önemli projelerde aktif şekilde kullanılacak, ilgi gösterilen uygulamaların jetonlarının değeri artacak. Bugün finans ve oyun dünyasından projeler halka açılacak.

Yeni Bir Blockchain Oyunu : War Field

Kripto paralar değer kaybediyor olsa da blok zinciri teknolojisi tam sürat her sektöre yayılmaya devam ediyor. BU sektörlerin biri de oyunlar. Dijital oyun dünyasında milyarlarca dolar para dönüyor. Yeni çevrimiçi oyunlarının blok zinciri ile çok daha güvenilir ve şeffaf oyunlar sunabilmesi kolaylaşıyor. Bu yüzden yakın zamanda birçok oyun bu yönteme başvurmayı düşünüyor. Bu sayede sistem içerisinde yer alan kullanıcılar da ödüllendirilmiş oluyor.

War Field bir Blockchain savaş olunu. Oyunda elinize aldığınız silahlarla görevleri tamamlıyorsunuz. Görevleri tamamlarken karşınıza çıkan düşmanları öldürdükçe coin kazanıyorsunuz. Oyunun tanıtım videosu da oldukça profesyonel hazırlanmış.

War Field Resmi Sitesi

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir