Ana Sayfa > Haber > 10 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Ubex – Trillant

10 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Ubex – Trillant

ICO Nedir?

Bitcoin ve kripto para borsasının bugünkü durumunun bir önemi yok. Bu dijital varlıklar artık hayatımızın bir gerçeği. Değerlerinden bağımsız bir şekilde çok uzun süre var olmaya devam edecekler. Her geçen gün bu varlıkların kullanım alanları artıyor. Artık sadece internet siteleri’nde değil bankalardan alışveriş merkezlerine, restoranlardan otellere kadar birçok yerde kripto paralar kullanılabiliyor. Bunu sağlayan birbirinden farklı uygulamalar da hayatımıza girmeye devam ediyor. Bunun son örneklerinden biri de Bitcoin ATM’leri. Aslında Kripto Para ATM’si demek daha olur. Bu yüzden bugün tanıtılacak olan ICO’lar arsında bir kripto para ATM’si ekledik: Trillant.

Akıllı teknolojiler insan hayatını kolaylaştırmak ve konforunu artırmak için var. Blockchain teknolojisi sayesinde bu akıllı cihaz ve kodlar çok daha güvenli ve interaktif. Ayrıca merkezsizliğin uygulanması bu arşivleri tüm insanların hizmetine sunmakta. Bugün tanıtacağımız bir diğer ICO yapay zeka ile ilgili. Ubex bir çok son teknolojiyi birleştirerek doğadan yeni bilgiler koparmaya çalışacak.

Kripto Para ATM Donanım ICO’su : Trillant

Kripto para sahibi olmak hala sanıldığı kadar kolay değil. Bitcoin ya da Ethereum almak için borsalara ya da benzeri al sat sitelerine girmeniz gerekiyor. Eğer Coinbase, Binance gibi şirketleri kullanacaksanız bir çok bilgi vermeniz gerekiyor. Bunun yanında transfer işlem ücretlerinin ne kadar olacağını önceden kestirmek de güç. İki kripto para arasında alım satım yapmak da hala oldukça masraflı bir hizmet.

Trillant, dünya genelinde var olan Bitcoin ATM’lerinin yetersiz olmasıyla ortaya çıkan bir firma. Dünya genelinde popülerliğe göre seçilmiş 52 ATM sahibi olan şirket bu ATM’lerden sadece Bitcoin, Ethereum gibi kripto paraları değil diğer kripto para birimlerinin de birçoğunu barındıracağını söylüyor. Ayrıca bu yeni ATM’lerde transfer ücretleri 5 ile 15 dolar arasında değişecekmiş. Tabi dolar böyle artmaya devam ederse Türkiye’de bu cihazları göremeyebiliriz.

Trillant Resmi Sitesi

 

Ubex ile Yepyeni Bir Reklamcılık Dönemi

Yapay zeka gelişmeye devam ediyor. Şu anda çok ciddi işlem gücüne sahip yapay zeka platformları var ve arka planda hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Bunların birçoğundan hiçbirimizin haberi bile yok. Kullandıkları dahice düşünülmüş algoritmalar ile çok zorlu görevleri başarı ile yerine getirebiliyorlar. Nöral ağ olarak adlandırılan yeni bir teknoloji, özellikle içerdiği bilgiler ışığında tanımlama kapasitesiyle ön plana çıkıyor. İşte bu yapıyı Blockchain teknolojisi ile birleştiren Ubex bu yeni yapıyı kullanarak kullanıcı davranışlarını inceleyecek.

Reklamsız yeni bir dünya hayal ediyorsanız bir an önce buna son verin. İnsanlar iş yapmaya devam ettikleri sürece bunun reklamı yapılacaktır. Şimdi sanal gerçekliğin boy göstermeye başlayacağı yeni bir çağa giriyoruz. Bu çağda reklamcılık sektörü bambaşka bir boyut kazanacak. Tüm yöntemler değişecek ve buna ayak uyduran reklam şirketleri doğal olarak büyük bir avantaj sağlayacaklar. Bakalım Ubex bunlardan bir tanesi olabilecek mi?

Ubex Resmi Sitesi

___________________________________________

Not : burada bahsi geçen uygulamalar ile Coinmoz sitesinin hiç bir bağı bulunmamaktadır. Herhangi bir ICO’ya yatırım yapmadan önce mutlaka detaylı bir analiz yapmanızı öneririz. Tanıtılan uygulamalara yapılacak yatırımlardan dolayı oluşacak zararlardan Coinmoz sorumlu tutulamaz.

____________________________________________________________________________

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir