Ana Sayfa > Haber > 12 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #iLink to Music – TakeOff Project

12 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #iLink to Music – TakeOff Project

ICO Nedir

Kripto para borsasında geçtiğimiz hafta başlayan ayı darbeleri bugüne kadar bitmek bilmedi. Borsaların kapalı olduğu hafta sonunda Bitcoin, Ethereum, Ripple ve diğer altcoin’lerin tamamı değer kazandı. Günlerdir süregelen kırmızı atmosferin yeşile dönmüş olması moralleri yükseltmeye yetti. Vitalin Buterik‘in %51 atak saldırısına karşı geliştirdiği yeni model kanıtlanır ve desteklenirse kripto paraların değeri toplu olarak artabilir.

Kripto para fiyatları artarken Blockchain dünyasının gözü bir yandan da yeni çıkan uygulamalara çevrilmiş durumda. Her gün farklı Blockchain platformlarına eklenen birçok yeni uygulama çıkıyor. Bu uygulamaların sayısının artması kadar kullanılmaları da önemli. Kripto paraların yaygın kullanımı borsayı zorunlu olarak olumlu etkileyecektir. Tüm kripto camiasının bu uygulamalara katılmaları yatırımlarına olumlu katkı sağlayacaktır.

ICO konusu daha farklı bir konu. Bu uygulamaları kullanmak ve bunlara yatırım yapmak arasında fark var. Yatırım yapmak isteyen girişimciler çok dikkatli davranmak zorunda. ICO’lara yapılan yatırımlar da yine uygulamaları kullanmak kadar önemli. Blockchain uygulaması başarılı olan herhangi bir uygulamanın katkısı çok fazla olacaktır. Augur, Tron ve hatta EOS örneklerini düşünmek yeterli olacaktır.

Yatırım Arama Motoru : TakeOff Project

Blockchain teknolojisi bilişim dünyasına çok hızlı girdi. Şu anda ortaya çıkan yeni dijital ürünlerin platformları çoğunlukla blok zinciri alt yapısı ile yazılıyor. Birçok insan yeni projelerini bu teknolojiye göre hazırlıyorlar. Bu yeni projeler kendi başlarına bir işe yaramıyor tabi. Bu projelerin fon bulması gerekiyor. TakeOff Project, Blockchain teknolojisi için özel olarak hazırlanmış bir arama motoru.

TakeOff Project ile yeni projelere fon bulmak, ilgili insanların birbirine ulaşması ve işlerin daha hızlı ilerlemesi mümkün. TakeOff Project aynı zamanda ICO’lar konusunda da yeni özellikler taşıyor kripto tutkunlarının hayatına. Yatırım yapılacak konu, sektör vs gibi detaylar seçildikten sonra karşınıza size uygun projeler çıkarabiliyormuş.

Resmi TakeOff Project Sitesi

iLink2 Music Yeni Yetenekleri Blockchain ile Arıyor

Müziksiz bir dünya düşünülemez. İnsanların en büyük eğlence kaynaklarından bir tanesi olan müzik hayatımıza çok güzel bir renk katıyor. Birçok insanın ruhunu müzik yoluyla insanlara aktarmak istemesi de işte bu yüzden. Ancak birçok yetenekli insan da piyasada kendini gösteremeden yok olup gidiyor. Hem piyasanın pahalı olması hem de müzikten kazanılan paranın büyük kısmının sanatçılara değil müzik stüdyolarına gidiyor olması insanların şevkini iyiden iyiye yok ediyor.

iLink2Music blockchain platformunu “O Ses Türkiye” yada “Yetenek Sizsiniz” gibi yarışmalarla tanıştırıyor. Uygulamada sanatçılar eserlerini tanıtacak, kullanıcılar popülerliği belirleyecek ve prodüktörler kendilerine yeni sanatçılar bulabilecekler.

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir