Ana Sayfa > Haber > 14 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Beat – Basis Neuro – Direct Home

14 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Beat – Basis Neuro – Direct Home

Basis Neuro Beay Direct Home ICO

Bugün onlarca ICO piyasada yerlerini alacak. Böyle kalabalık bir ICO pazarının olduğu günler genelde kripto paraların değerleri de artar. Gün içerisinde bu ICO’lar markete sürüldükçe kripto para borsasında ileri doğru bir hareketlenme görmemiz de mümkün olabilir. 

Piyasada yerini alacak olan ICO’ların büyük bir çoğunluğu finans sektörü ile ilgili. Dijital varlıklarla yapılabilecek yatırımlar için danışmanlık hizmetleri bu ICO dallarından bir tanesi. Bitcoin ya da Ripple’dan daha gelişmiş bir Blockchain yapısı kurduğunu iddia eden platformlar da var. Bazıları şeffaflığa bazıları gizliliğe yönelmiş durumdalar. Ancak bu kadar çok ICO’nun çıkacağı bir gün arkasında bir ürün ya da çok farklı fikirler bulunan projelerden bahsetmek daha keyifli olacaktır. Bu yüzden bugün sizler için değerlendireceğimiz üç ICO projesi de oldukça yenilikçi. Öncelikle beynimizdeki düşüncelerin yarattığı dalgaların kullanımına yönelik bir projeden bahsedeceğiz. Ardından spor yaparken yaşanan değişimlerin bilgilerinin depolanacağı başka bir projeden. Son olarak insanların en büyük ihtiyaçlarından biri olan emlak sektöründen bir proje tanıtacağız.

Bu tanıtılan projeler ile sitemizin hiçbir bağının olmadığını belirtmekte fayda var. Bu yazı bir tavsiye yazısı değildir. Bu yüzden eğer burada karşılaştığınız bir projeye yatırım yapmak isterseniz kendi araştırmanızı yapmanız gerekmektedir.

Spor Yapmak Artık Daha Eğlenceli Olacak – Beat ICO

Beat şirketi oldukça faydalı olabilecek bir sistemi geliştirmiş. Yıllardır bu sistem üzerinde çalışan uzmanlar son olarak platformlarını Blockchain teknolojisi ile birleştirmiş ve ortaya oldukça güzel bir yazılım çıkmış. Beat projesinin asıl amacı insanların spor yapmasını teşvik etmek. Bunun için bilim adamları ile bir araya gelerek insanları bu yönde tetikleyebilecek ilkeler keşfedilmiş. Beat yetkilileri bunu kısaca şu şekilde özetliyorlar. İnsanların düzenli olarak spor yapmalarını kolaylaştıracak üç ana koşul belirlenmiş. Bunlardan ilki amaç, ikincisi bu amaca ulaşılması için yardımcı olacak bir arkadaş ve amaca ulaşıldığında elde edilecek olan ödül.

Beat kurucuları spor konusunda büyük bir açığı fark etmişler. Spor yapan insanların oluşturdukları bilgi yok olup gidiyor. Ancak Beat geliştirdiği bir cihaz sayesinde spor yapan insanların amaçlarına ulaşana kadar yaşadıkları bütün metabolik olayları kaydediyor. Bu bilgilerin çok değerli olduğunu söyleyen yetkililer bu bilgiler üzerinden Beat kullanıcılarının gelir de elde edeceklerini iddia ediyorlar.

Beat Resmi Sitesi

Düşüncenizle Yaşamaya Hazır Mısınız? Basis Neuro

Basis Neuro ekibi neredeyse tamamen bilim adamlarından oluşuyor. Geliştirdikleri cihazı kafanıza takıyorsunuz ve düşünceleriniz artık okunur hale geliyor. Geliştirdikleri taç benzeri araç sayesinde artık düşüncelerinizle akıllı cihazları kontrol etmeniz mümkün olacak. Düşünce hızının harekete oranla inanılmaz hızlı olduğu aşikar. Artık Nesnelerin İnterneti (IoT) sayesinde sahip olduğumuz eşyalar bizim yerimize birçok detayı düşünmeye başladılar bile. Bu cihazlar her geçen gün daha fazla eve, arabaya, iş yerine ve kamusal alanlara yayılıyor. Yakın zaman içinde akıllı trafik, akıllı eğitim gibi konular da gündeme gelecek.

Basis Neuro geleceği yaşatmaya hazırlanan bir teknoloji geliştirmiş. Ayrıca bu cihaz sanal gerçeklik gözlükleri ile birlikte kullanılarak sanal gerçeklik içerisinde düşüncelerinize göre eylem yapmanızı olanaklı kılıyor. Yani gözlüğü ve bu cihazı taktıktan sonra, örneğin bir oyun oynarken sadece düşünmeniz yeterli olacak. Bu yeni teknolojileri heyecanla bekliyoruz.

Basis Neuro Resmi Sitesi

Emlak Konusuna Global Bir Bakış – Direct Home

Diğerleri kadar etkileyici olmasa da eğer yurt dışında ev araştırması yaptıysanız bu uygulamanın da ne kadar faydalı olabileceğini anlarsınız. Direct Home hem yatırımcılar hem de ihtiyaç dolayısı ile yurt dışında emlak arayan insanlar için özel bir proje hazırlamış. Eğer yeterince kullanıcıya erişilebilirse harika bir sistem oluşabilir. Bu sayede yurt dışında emlak işlerinin prosedürleri hakkında detaylı bilgiye sahip olunabilecek. Bölgeler hakkında bölgede bulunanlar ve daha önce oralarda ikamet etmiş insanlardan direk bilgi alınabilecek. Önlerinde uzun bir yol var gibi görünse de fikir olarak geleceği açık görünüyor.

Direct Home Resmi Sitesi

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir