Ana Sayfa > Haber > 15 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Onepay – CryptoAds

15 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Onepay – CryptoAds

Günün Öne Çıkan ICO'ları

Dün ve ondan önceki gün bir ICO yığılması olmuştu adeta. Bu yığılmanın olumlu izleri kripto para borsasına da yansıdı. Birçok proje halka arz edilirken bu arzlar kripto para borsasına da bir hareketlilik getirdi. Kripto borsası son iki gündür değer kazanıyor. Son iki günün aksine bugün sadece birkaç ICO gerçekleşecek. Hatta bu hafta genelinde çok fazla ICO olmayacak. Yine de onlarca proje hayata geçecek ve bunlar arasından en ilgi çekici olanlarını yine her zaman olduğu gibi sizler için değerlendireceğiz.

Bugün tanıtacağımız ICO’lardan ilki çevrimiçi bir ödeme sistemi geliştirmiş. Bir diğeri

Tek Tıkta Güvenli Yatırım ve Alışveriş – Onepay ICO

Onepay Ethereum platformuna gömülü bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Kripto dünyasında şu anda en güvenilir dApp platformu hiç kuşkusuz Ethereum. Bu kalitenin ardında merkezsiz ve şeffaf bir ödeme sistemi sağlamayı başaran Onepay aynı zamanda bilet satışı da gerçekleştirecekmiş. Tam olarak ne bileti satacaklarının bilgisine resmi sitelerinden ulaşamamış olsam da oyun dünyasında geçerli olacak bir ödeme özelliği daha olacakmış Onepay’in

Onepay’in asıl iddialı olduğu yanlarından biri Stake System adını verdikleri bir ürün. Bu ürünün yatırımcılara %500’lük bir karı garanti ettiği iddia ediliyor. Ayrıca sisteme yatırım yapan kullanıcılar bir maden bulutuna dahil ediliyor. Yani bilgisayarınızı kullanmaksızın uzak bir sistemde sizin adınıza kripto para madenciliği yapılıyor. Hemen her gün buna benzer finansman yatırımları ile ilgili ICO’lar piyasaya giriyor. Ancak doğrusunu söylemek gerekirse hangisine güvenmek gerektiğini anlamak çok güç.

Onepay Resmi Sitesi

Yeni Reklam Anlayışı Gelişiyor – CryptoAds Marketplace

Blockchain teknolojisinin devreye girmesi ile birlikte şeffaflık ilkesi de birçok sektör için kaçınılmaz olmaya başladı. Aynı zamanda kripto paraların varlığı ile artık kullanıcılar da aracı şirketlerden haklarını alabilecekler. CryptoAds Marketplace de işte böyle bir oluşum. Ethereum üzerine kurduğu platformu sayesinde reklamcılığa yeni bir bakış açısı getiriyor. Daha önce Brave tarayıcısı da buna benzer bir sistem kurmuştu. Tarayıcıda karşınıza çıkan her reklam için ödeme alabiliyorsunuz.

Reklam verenler için daha ucuz ve daha hızlı ilerleyecek olan bu sistemde kullanıcılar kendi bilgilerini de paylaşabilecekler. Böylelikle reklam verenler ulaşmak istedikleri kesme daha rahat bir şekilde ulaşacaklar. Reklam sektöründeki dolandırıcılıkların da önüne geçmeyi planlayan CryptoAds ilk halka arzında 200$ yatırım yapana bir de USB cüzdan hediye ediyor.

CryptoAds Resmi Sitesi

Bugün InvestmentCoin ve Coupit adlarında iki ICO daha piyasaya sürülecek. Bu projeler de yine finans sektöründe daha şeffaf ve daha güvenli yatırımlar vat ediyorlar.

Not : Bu makale bir tanıtım yazısıdır. Buradaki ürünlere yatırım yapılmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmalısınız. Buradaki projeler hakkında detaylı bilgileri uygulamaların kendi resmi internet sitelerinden bulabilirsiniz. Coinmoz olası hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir