Ana Sayfa > Haber > 17 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #ParcelX – TravelBlock

17 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #ParcelX – TravelBlock

Günün Öne Çıkan ICO'ları

Kripto borsası son günlerde olumlu gelişmelerle ileri doğru hareketini zorluyor. Daha önce Bitcoin fiyatında 5.800 dolar seviyesini gören borsalar hemen ardından 7.000 doları zorlamış burada sert bir dirençle karşılaşmış ve tekrar değer kaybetmeye başlamıştı. Kriptocular geriye doğru başlayan hareketin eskiden olduğu gibi bir önceki dip fiyatın altına inmesinden endişe ederken Bitcoin 6.100 doları gördükten sonra tekrar yukarı doğru ivmelenmeye başladı.

Bunda şüphesiz artık farklı Blockchain platformlarına entegre olan yeni projelerin de katkısı oluyor. Bitcoin borsası için yeni gelişmelerin ardı arkası kesilmezken bir yandan yatırımcılar bu yeni projelerin olgunlaşmasını ve bu projelerin halk tarafından benimsenmesini bekliyor. Bu projelerden bir tanesi olan Thor, TRON, EOS ve Augur’un bugün hangi noktalara geldikleri ortada. Sadece kripto para borsasına hareket getirmiyorlar aynı zamanda borsayı yönlendirebiliyorlar.

Bugün yine birçok ICO gerçekleşecek. Bunlardan hangileri tutunabilecek hangileri kaybedenler kulübüne katılacak bilemiyoruz. Ancak her zaman olduğu gibi aralarından birkaç tanesini değerlendireceğiz. Burada tanıtılan ICO’lar ile bir ilişkimizin olmadığını ve bu yazının bir yatırım tavsiyesi yazısı olmadığını hatırlatmakta fayda var.

Paket Taşımacılığında 3. Nesil Yeni Dönem Başlıyor – ParcelX ICO

Kargo şirketleri dünyanın her tarafında farklı metotlarla çalışıyor. Şehirler arası taşımacılıkta özellikle gelişmiş ülkelerde çok büyük problemler yaşanmasa da ülkeler arası paket gönderimi şu anda rezalet bir halde. Ürünlerin son kullanıcıya ulaşma süreleri çok uzun. Daha önce sipariş ettiğim el kadar bir ürün için yaklaşık 45 gün beklemek zorunda kalmıştım. Üstelik eğer bu ürün Çin dışında herhangi bir yerden geliyorsa oldukça kabarık bir faturayı da beraberinde getiriyor.

ParcelX bu soruna kurduğu ortaklıklar sayesinde bir son vereceğini iddia ediyor. Tanıtım videosunda bir çok dev lojistik şirketi ile ortaklık kurduğundan bahsediyor. Karşılıklı güven konusu akıllı sözleşmeler ile garanti altına alınıyor ve aracıların ortadan kalkması ile ulaşım süreleri azalıyor.

ParcelX Resmi Sitesi

Tatil Masrafları Yarıya İniyor – TravelBlock ICO

Yurt içi tatillerinde bile sıklıkla sürekli değişen fiyatlar, her konuğa ayrı davranan pansiyon ve oteller, farklı ulaşım giderleri gibi birçok kriter tatilin şeklini belirliyor. Hele ki yolculuk yurt dışına olduğunda artık insanın işi büyük ölçüde şansa kalıyor. Tripadvisor gibi tatil severlerin kullanabilecekleri oldukça kullanışlı uygulamalar da olmasına rağmen bu uygulamalara yapılan yorumlara güvenmek bile oldukça zor. Hep aynı isimlerin yaptıkları hep aynı olumlu ya da olumsuz yorumlar bulunabiliyor.

TravelBlock kendine bir ağ oluşturarak bu ağ içerisinde tam güvenilir bir tatil anlayışı getirmeye odaklanıyor. Bu sayede sistem içerisinde bulunan insanlar en ucuz ve en kaliteli hizmetten faydalanabilecekler.

TravelBlock Resmi Sitesi

Bugün çıkacak diğer ICO’lardan bazıları da şu şekilde: Habibi Coin, Ftec, Ofnog, Content Box, Mint Health, Viola.AI.

Not : Burada değerlendirilen projelere yatırım yapılmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmalısınız. Oluşabilecek herhangi bir zarardan Coinmoz sorumlu tutulamaz.

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir