tr

2019-2020 İçin En İyi Yatırım XRP Olabilir Mi?

Kripto para birimleri zor dönemlerden geçse de XRP önümüzdeki yıllar için iyi bir yatırım aracı olabileceğini göstererek dikkat çekiyor.

XRP önümüzdeki yıl için iyi bir yatırım aracı olabilir mi?

Ripple mevcut düzen açısından son derece başarılı bir mantığa sahip. Aynı zamanda birçok kişi Ripple’ın bir Blockchain yatırımı olarak yararlarını anlayabiliyor.

Ripple’ın özellikleri sadece şu anda iyi bir yatırım seçeceği olduğunu değil aynı zamanda 2019 ve 2020 yıllarında da yatırımcılar için bir numaralı Blockchain yatırımı olabileceğini gösteriyor.

XRP ve Blockchain

Birçok kişi şu anda Blockchain teknolojisini ya dünyayı değiştirecek ya da batıracak bir teknoloji olarak görüyor. Blockchain için birçok yatırım fırsatı bulunuyor. Ancak bu fırsatların en iyileri çok maliyetli ve oldukça nadir bulunan fırsatlar olduğu için maalesef herkes tarafından değerlendirilemiyor. Blockchain teknolojisinin alışılmış olmayan yatırım dünyası Tsaklanos’un 1/99 yatırım prensiplerine uymuyor. Diğer taraftan blockchain sektörü bu prensiplere çok da karşı değil. Yine de birçok Blockchain projesi arasında yatırım yapmaya değecek olan çok az proje yer alıyor.

Dünyadaki herkes zengin olmanın yollarını arıyor ve bunlardan bazıları blockchain firmalarına yatırım yapmayı tercih ediyor. Ancak eğer geçmişinizde başarılı yatırımlar bulunmuyorsa ya da sermayeniz yeterli değilse en iyi fırsatları değerlendirme şansını yakalayamıyorsunuz.

Ripple Blockchain Protokolünün Geleceği

Ripple uluslararası transfer işlemini günümüzdekinden 1400 kat daha hızlı hale getirmeye son derece yakın. Girişimcilere yatırım yapmak isteyen dünyadaki herhangi bir yatırımcı için bu değerli bir gelecek anlamına geliyor. Diğer taraftan Ripple, dijital varlıkların token haline getirilmesi üzerinde çalışmalar yapıyor. Bu da ödemelerin daha da hızlanmasına ve blockchain teknolojisinin daha değerli hale gelmesini sağlayacak bir şey. Bu çalışmalar Ripple’ı yatırım yapmak için umut verici hale getiriyor.

Bitcoin Karşısındaki Değeri

Ripple, daha önce pek çok kez Bitcoin karşısında oldukça büyük  düşüşler yaşadı. Ancak fiyatı şu anda Bitcoin karşısında bir yükseliş kanalına girdi. Bu son zamanlarda Ripple için en önemli fiyat grafiği. İlginç bir şekilde Ripple yükselmeye başlamadan önce en düşük seviyeleri görüyor ve ancak ondan sonra büyük bir yükselişe geçiyor.

Investing Haven

Abone olun, haftalık bültenimiz e-postanıza gelsin

“” için 0 cevap

 1. grafiker dedi ki:

  yazı için teşekkürler. Xrapid güvenli mi acaba? size soruyorum @Coinmoz. teşekkürler

  • Coinmoz dedi ki:

   Selamlar, xRapid test aşamalarından başarıyla geçmiş olmasına rağmen henüz gerçek banka işlemlerinde “sürekliliği” ciddi bir testten geçmedi. Burada önemli olan konulardan biri süreklilik. Medyada dolanan saniye/işlem oranları hep kısa süreli testler sonucunda ortaya çıkan maksimum değer üzerinden hesaplanıyor. Ancak bu değerleri yarım saat ve üzerinde korumak henüz mümkün olmadı. Ancak xRapid yeni güncellemeler görecektir. Merkezi olmasına karşın Ripple piyasada uzun zaman var olacak gibi görünüyor.

 2. Etimesgut Mobilya dedi ki:

  Dragonchain mi daha güven Xrapid mi acaba bilgi verir misin Coinmoz ekibi?

Haber bültenine kaydolun, haftalık bültenimiz
e-postanıza gelsin
Sporbahis Giriş