Ana Sayfa > Haber > 2020’ye Kadar Yeni Bitcoin’lerin Piyasaya Sürülmesiyle Bitcoin Fiyatlarında Artış Yaşanacak

2020’ye Kadar Yeni Bitcoin’lerin Piyasaya Sürülmesiyle Bitcoin Fiyatlarında Artış Yaşanacak

2020'ye Kadar Yeni Bitcoin'lerin Piyasaya Sürülmesiyle Bitcoin Fiyatlarında Artış Yaşanacak

Kripto analizcilerine göre, Bitcoin’in şu anki piyasası, geçtiğimiz haftadan bu yana düşük seviyelerde yer aldığı için, yatırımcılar için büyük bir fırsat sunuyor. Yatırımcıların Bitcoin satın almaları ve bulundurmaları onlar için önemli bir fırsat oluşturuyor.

Bitcoin fiyatının şu an düşük olması ve etkili bir Consensus 2018 Konferansı, kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e olan ilgisini arttırdı. Bu ilginin diğer nedenleri arasında da Goldman Sachs ve JP Morgan’ın kripto para üzerine odaklanmak için üst düzey çalışmalar başlatması da gösteriliyor.

Uzmanlar, şu an itibariyle piyasaya inen Bitcoin miktarının sınırlı olması, daha sonra yeni Bitcoin’lerin devreye girme hızının azalması ve arzın azalması nedeniyle Bitcoin talebinin artmasına neden olacağını düşünüyorlar. Analistler bu spekülatif piyasanın 2020’den önce sonuçları arasında Bitcoin talebindeki ve fiyatındaki bir artışla sonuçlanacağını düşünüyor.

Kripto analizcisi Trevor Wade konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bu spekülatif piyasa, fiyatları 10000 dolara çıkmasından önce yatırımcılar için son şans. Azaltılmış blok ödülleri arzın kesilmesine ve talebin artmasına neden olacaktır. Yani doğrudan üstel bir artış yaşanacaktır.”

ambcrypto

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir