Ana Sayfa > Haber > 21 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Me Token – EventRabbt

21 : 08 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Me Token – EventRabbt

Kripto Para Haberleri - ICO Nedir?

Kripto para borsasında önemli derecede bir değer kazancı yaşanmayalı neredeyse iki hafta oldu. Bayramın ilk gününde de Bitcoin ve diğer altcoin’ler geçtiğimiz haftaya oranla daha ılımlı da olsa değer kaybetmeye devam ediyor. Bu değer kaybının başladığı nokta konusunda iki farklı görüş var. Bu görüşlerden bir tanesi SEC kurumunun ETF kararları ile ilgili. Bir grup kripto takipçisi bu konuya kafayı takmış durumda. Ancak Ethereum’un beyni olarak görülen Vitalik Buterin ve çok kişinin takip ettiği kripto para uzmanı Andreas M. Antonopoulos bu konuda farklı düşünüyor. Bu ikiliye göre SEC kurulundan çıkacak kararın Bitcoin ve kripto para borsasının gerçek değerini etkilemeyecek ve hatta ilerleyen dönemlerde borsanın değerini düşürme ihtimali bile var.

Borsanın değer kaybına sebebiyet verdiği düşünülen bir diğer konu da Ethereum, EOS, Stellar ve diğer çok katmanlı platformlarda yer alan uygulamaların token adı verilen alt birimlerinde görülen değer kaybı. Bu uygulamalarda yaşanan değer kayıplarının başlıca nedeni bu firmaların ayakta kalmak için ihtiyaç duyduğu maddi kaynağı üçüncü taraflardan bulamaması. Yani kısaca bu uygulamalar kullanılmıyorlar. Ya da bazıları vaat ettikleri yere ulaşmakta zorlanıyorlar.

Bu uygulamaların bir çoğuna tıpkı kripto paralara bakıldığı gibi kısa vadeli yatırım aracı olarak bakılıyor. Ancak işler bu uygulamalar için çoğu zaman iyi gitmiyor. Oldukça kötü bir üne terk edilen Blockchain uygulamaları hak ettikleri değeri mutlaka bulacaklar.

_________________________________________________________

ICO Nedir?              

________________________________________________________________________________________

Eventrabbt Etkinlikleri Evinize Getiriyor

Ethereum Blockchain platformunda yer alacak bir uygulama olan Eventrabbt, dünyanın dört bir köşesinde düzenlenen etkinliklerin paylaşımı ile alakalı bir uygulama. Periscope uygulamasına benzer bir biçimde hareket etse de içerdiği kripto para desteği sayesinde yayıncıların ve izleyicilerin etkinliklerde yer aldıkları sürece kazanma şansları bulunuyor. Daha çok konser, söyleşi, sempozyum ve festival gibi etkinliklerde çok işe yarayacağa benziyor. Dünyanın dört bir tarafında yaşanan etkinlikleri anında takip etmek bir çok insan için eğlence kaynağı olmanın yanında bazı etkinliklerde paylaşılan bilgilere de erişme imkanı sağlayacak.

Me Token Sosyal Medya Reklam Platformu

Bugün ICO girişimlerini başlatacak olan bir diğer uygulama da Me Token. Me Token uygulaması teknoloji ile birlikte değişen ve evrimleşen reklam pazarına yönelik bir proje. Son zamanlarda reklam sektörü e-reklam alanından sosyal reklam alanına taşınmaya başladı. Yani internet platformlarına direk reklam vermek yerine bu platformlarda aktif bir şekilde yer alan kullanıcılar olarak reklam sağlamak daha verimli bir etkileşim aracı olarak görev alıyor. Me Token özellikle moda konusunda instagram gibi bir uygulama aracı ile tasarımcıları ve tüketicileri bir araya getirmeye çalışıyor. Burada en önemli fark Instagram’ın aslında bir fotoğraf paylaşım uygulaması olması. Me Token blockchain desteği sayesinde uygulama içi, beğenme, paylaşma gibi bütün interaktif etkileşimleri ödüllendiriyor.

_______________________________________________________________

Not : Bu yazıda paylaşılan uygulamalar ile Coinmoz sitesinin hiç bir organik bağı bulunmamaktadır. Bu yazı bir tanıtım yazısıdır. Reklam ya da yatırım tavsiyesi değildir. Bu uygulamalara yapılacak olan yatırımlardan doğabilecek maddi zararlardan Coinmoz sorumlu tutulamaz. Eğer bir ICO’ya yatırım yapmayı düşünüyorsanız detaylı bir analiz yapmanızı öneriyoruz.

___________________________________________________________________________________________

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir