Ana Sayfa > Haber > 26 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Brylite – Wemark

26 : 07 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Brylite – Wemark

ICO Nedir Wemart

Uzun zamandır günde bir iki tane ICO gerçekleşiyor. Ancak bu sayı hafta sonuna kadar giderek tırmanacak ve Pazar günü oldukça fazla sayıda ICO görücüye çıkacak. Günlerdir sayıca az olan projeler neyse ki oldukça kaliteli fikirler barındırıyordu. Kaliteli fikirlerin her zaman her yerde yatırımcısı oluyor. Hele ki Staramba gibi Pris Hilton’u reklam filminizde oynatabiliyor, dünyanın en büyük futbolcularının sanal dünya görüntüleri için anlaşmalar yapabiliyorsanız ne ala. Kripto para borsası her zaman bu gibi projelerden olumlu yönde etkilenecektir. Bu projelerin çoğunun Ethereum platformunda oluştuğunu söylemeden geçmemek lazım. Bitcoin hala kripto para piyasasının %46’lık bir oranla en büyük dilimine sahip. Ancak Ethereum hızla ona yaklaşıyor. Ethereum için burada iki tehdit bulunuyor. Bu tehditleri bugün yazdığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Brylite Token ICO – Oyuncuları Kazanan Oyunlar

Oyun oynamak memeli hayvanların tamamını kapsayan ortak bir özellik. Oyun oynamayan insanların daha fazla depresyona girdiğini hatırlatmak gerekiyor. Tabi depresyona girmemek için sürekli oyun oynamak da başka bir depresyon sebebi. Yani her şeyde olduğu gibi oyun oynamanın da dengesini yakalamak gerekiyor.

Günümüzde çoğunlukla eski hareketli oyunların yerini bilgisayar başı oyunları aldı. Her ne kadar kinect teknolojisi ile insanların oyun oynarken en azından biraz hareket etmeleri sağlanmaya çalışıldıysa da bu pek tutmadı. Şimdi sanal gereklik gözlükleri ile insanların daha hareketli olduğu oyunlar gündeme geliyor. Bu oyunlar sayesinde birçok insanın uzun zamandır çalışmayan eklemlerinin de nihayet çalışmasını ummuyoruz.

Oyun sektöründe Brylite ne yenilik vaat ediyor? Videolarından anladığımız kadarı ile Brylite en çok oyuncuların yeteri kadar değer görmediklerinden şikayetçi. Blockchain platformuna kurulan sistemlerden kullanıcıların da kazandıklarını artık hepimiz biliyoruz. Brylite yeni bir oyun platformu oluşturuyor ve bu platformda sadece oyun üreticilerinin değil oyuncuların da kazanması için sistemi blok zinciri ile hazırlıyor.

Brylite Resmi Sitesi

Sanatçının Dostu : Wemark ICO

Wemark tanıtım videosunda Vincent Gogh’u kullanmış. Dünyaca ünlü ressamın çizdiği resimler şu anda milyonlara dolar ediyor olmasına rağmen Hollandalı artist hayata fakir bir şekilde gözlerini yummuş. Wemark’a göre bu sorun hala devam etmekte. Yaşadığımız bu dijital çağda sanat ve sanatçılar da çağa ayak uydurmaya özen gösteriyorlar. Materyal kullanılarak üretilen sanat yerini artık dijital sanata bırakıyor. Animasyon ve dijital görsel sanatlar uzun bir süredir sektöre hakim. Şimdi de sırada sanal gerçeklik sanatları var. Bu alanda yaratılmaya başlanan sanat eserleri gerçekten büyüleyici.

Walmart’ın endişesi bu büyüleyici sanat eserlerini yapan insanların haklarını alamadıkları yönünde. Sanatçı ile hayranları arasında yer alan firmalar ve kişiler Walmart’a göre günümüzde paranın %85 gibi devasa bir oranını cebe indiriyorlar. Böylelikle sanatçı daha az para kazanırken, hayranlar da daha fazla para ödemek zorunda kalıyorlar. Bakalım bu proje sayesinde sanatçılar hak ettikleri değeri bulabilecekler mi?

Wemark ICO Resmi Sitesi

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir