Ana Sayfa > Haber > Airdrop Haberlerini Kaçırmayın!

Airdrop Haberlerini Kaçırmayın!

Airdrop Nedir

Kripto paralar her ne kadar yeni bir piyasa gibi görünse de amaçları ve nitelikleri bakımından ciddi bir rekabetin içindeler. Her bir kripto para birimi sürekli olarak güncellemeler yapıyor, teknolojisini geliştiriyor ve rekabette ön plana çıkmaya çalışıyor. Airdrop, rekabet eden iki firma arasında büyük bir fark yaratabiliyor.

Bitcoin ilk çıktığı aylarda bu yeni teknoloji bilişim sektöründe büyük bir hayranlık oluşturmuştu. Satoshi‘nin buluşu kısa zamanda kullanılmaya ve yayılmaya başladı. Ardından, Bitcoin gibi yeni kripto paralar ve platformlar türemeye başladı. Bu yeni türeyen kripto para kodlarının bazıları baştan yazıldı. Bazıları ise Bitcoin’den ve ondan sonra yazılan Ethereum ve Ripple gibi yeni uygulamalarda bulunan kodlar geliştirilerek yazıldı.

Birkaç yıl içerisinde hıza önem veren kripto paralar, güvenliğe önem veren kripto para birimleri ve transfer ücretine odaklanan dijital varlık sınıfları oluşmaya başladı. Bu yeni kategorilerin her birinde yüzlerce kripto para rekabet halinde ve bunlardan çok azı hayatta kalabilecek.

Fırsatları Airdropalert Sitesinden Takip Edebilirsiniz

Öncelikle Airdrop nedir diye merak edenlerin meraklarını giderelim. Airdrop, bir şirketin genelde tanıtımını yapmak ve sosyal medya planlamasını geliştirmek amacı ile kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntemde şirketin token olarak isimlendirilen jetonları yeni kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılır. Bu ücretsiz dağıtım karşılında bazı şirketler bazı görevlerin tamamlanmasını talep edebilirler. Bu şekilde hem şirket durumdan faydalanmış olur hem de katılımcı bedava token kazanmış olur.

Bedava token dağıtan bir çok şirket benzer politikalar izliyor. Öncelikle Telegram, Facebook, Twitter, Bitcointalk, Instagram gibi sosyal medya hesaplarından bu şirketlerin takip edilmesi talep ediliyor. Bu aşamaların her birinde yeni puanlar ve yeni jetonlar kazanılıyor. Bu kazanılan jetonların bir süre sonra nasıl bir değeri olacağını önceden kestirmek güç.

Airdrop Fırsatlarını Nereden Takip Edebilirsiniz?

Yaklaşan ve güncel Airdrop fırsatlarını en iyi takip edebileceğiniz site airdropalert.com. Bu sitenin ana sayfasında aktif Airdrop fırsatları listeleniyor. Şu anda listede onlarca Airdrop seçeneği yer alıyor. Site oldukça kullanışlı ve detaylı anlatımlar içeriyor. Biz de fırsat buldukça bu sitede yayınlanan güvenilir Airdrop fırsatlarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Siteden bir Airdrop kampanyasını baştan sona takip etmek de oldukça kolay. Airdrop sunan şirketlerin sosyal medya hesaplarından yapmanız gereken işlerin büyük çoğunluğunu siteden çıkmadan bitirebiliyorsunuz.

Kripto paraların giderek popülerliklerini arttırdıkları bu zamanlarda neredeyse her gün yeni bir Airdrop fırsatı ortaya çıkıyor. Fırsatı kaçırmamak gerek!

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir