Ana Sayfa > Haber > Binance CEO’su Dijital Para Arzını Savundu

Binance CEO’su Dijital Para Arzını Savundu

Binance CEO’su Dijital Para Arzını Savundu

Kripto para borsası Binance’nin CEO’su Changpeng Zhao, blog gönderisi ile yaptığı açıklamada dijital para arzlarının başarısızlık riski yüksek olan risk sermayelerine göre daha iyi performans gösterdiğini belirtti.

Zhao yaptığı açıklamada dijital para arzlarının yapılmasının sadece iyi değil aynı zamanda gerekli olduğunu ve klasik risk sermayesi yöntemlerinden 100 kat daha kolay olduğunu duyurdu.

Zhao, yatırımcıların saha da gerçekten uzman olduklarını ancak henüz proje aşamasındaki girişimlere yatırım yaparken neye yatırım yaptıklarına dair bir fikirlerinin olmadığını belirtti. Dijital para arzı hala daha emekleme aşamasında ve başarısızlık ya da sahtecilik gibi problemlerle karşı karşıya kalıyor. Ancak Zhao’ya göre tüm bunlara rağmen dijital para arzları geleneksel yatırım firmalarına göre daha fazla başarı oranına sahip. Bunun en büyük göstergelerinden birisi ise klasik yatırım firmalarının dijital para arzlarına yatırım yapması.

CoinTelegraph

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir