Ana Sayfa > Haber > Binance’de Listelenen Bytecoin Yükselmeye Devam Ediyor.

Binance’de Listelenen Bytecoin Yükselmeye Devam Ediyor.

Binance’de Listelenen Bytecoin Yükselmeye Devam Ediyor.

Dünyanın en prestijli kripto para borsası Binance, 8 Mayıs itibariyle Bytecoin’i listelediğini duyurdu. Duyurunun ardından büyük bir sıçrayış yaşayan Bytecoin %163 oranında arttı ve hala yükselişine devam ediyor.

Binance tarafından yapılan açıklamanın ardından, Bytecoin birkaç saat içinde 0.0069 $’dan 0.0178 $’a yükseldi. Uzmanlar yıl boyunca Bytecoin’in %163 kadar bir artış olmasa da yükselmeye devam edeceğini düşünüyor. Bu gelişme sonucu piyasa değeri olarak 15. sıraya yerleşen Bytecoin’in bu başarısına Binance’ın etkisi oldukça büyük. Bytecoin ekibi bu gelişmeyi Twitter üzerinden duyurdu ve bu başarıda pay sahibi olan Binance’a teşekkürlerini iletti.

“Bytecoin’in @binance’de listelendiğini duyurmaktan gurur duyuyorum. Entegrasyon sürecine katılan herkese milyonlarca teşekkürlerimi sunuyorum. Ve tüm bu süre boyunca bizlerle kaldığınız için hepinize teşekkür ediyorum! @jnfgoldberg #BCN #binance #ByteCoin”

Yatırımcılarının yüzünü güldüren bu gelişme, henüz Bytecoin’i tercih etmeyen yatırımcılarınsa dikkatini çekmeyi başardı. Tüm bu gelişmelerin sonucunda ise Bytecoin ekibi ve yatırımcısı elbette çok memnun.

Elbette ki bu gelişmenin bir yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemesi gerekir. Kripto para piyasasında ani yükseliş ve düşüşler yaşanabileceği unutulmamalıdır. Uzmanlar bir süre yatırımcıların Bytecoin’i takip etmesini ve daha sonra yatırım yapmaya karar vermelerini tavsiye ediyor.

Bytecoin Nedir?

Bytecoin 2012 yılında oluşturulan, herhangi bir resmi kuruluş ya da merkez bankası ile bağlantısı olmayan elektronik bir para birimidir. Bytecoin, Bitcoin ile bağlantılı bir para birimi değildir.

Cryptodaily

 

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir