Ana Sayfa > Haber > Binance’de Listelenen Bytecoin’e Neler Oluyor?

Binance’de Listelenen Bytecoin’e Neler Oluyor?

Binance'de Listelenen Bytecoin'e Neler Oluyor?

8 Mayıs itibariyle Binance’de listelenen ve ani bir yükselişle %160 kat artan Bytecoin, bir gün sonra çevrimdışı olarak göründü. Yatırımcılar ise bir gecede yaşanan bu sorun karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Binance’de listenmesinin ardından yoğun bir talep gören Bytecoin’de, dün gece yaşanan işlem yükü nedeniyle işlemlerde ciddi gecikmeler yaşandı.

Yaşanan aksaklılar sonucunda Bytecoin ekibi Twitter’da bir açıklama yaptı:

“Bytecoin ağı alışılmadık derecede yüksek bir işlem yükü yaşıyor. Düğüm senkronizasyonu çok geride kalabilir ve işlemler gecikebilir. Bytecoin ekibi bu sorunları çözmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Sorun çözülene kadar BCN’nin yüksek fiyat volatilisine çok dikkat edin. # BCN #Bytecoin”

Uzmanlar ise bu aksaklığın Bytecoin’in Binance’de listelenmesinin olumlu bir sonucu olduğunu düşünüyor. Listelenmenin ardından fiyatın yükseldiği ve daha fazla yatırımcı çektiği için ağın bu kadar ani ve yüksek bir taleple baş edemediği düşünülüyor.

Yatırımcılar Ne Düşünüyor?

Ani bir yükselmenin ardından böyle bir sorunun yaşanması yatırımcıları tedirgin etti. Dahası insanlar bu zincirleme olayların Bytecoin’in bir aldatmacası olduğu ile ilgili tweetler atmaya başladılar.

Cryptodaily

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir