Ana Sayfa > Haber > Bitcoin.com, MMA Dövüşçüsü Mei Yamaguchi’ye Sponsor Oldu

Bitcoin.com, MMA Dövüşçüsü Mei Yamaguchi’ye Sponsor Oldu

Bitcoin.com MMA Dövüşçüsü Mei Yamaguchi’ye Sponsor Oldu

Bitcoin.com Dünyaca ünlü MMA kadın Dövüşçüsü Mei Yamaguchi’ye sponsor oldu. Haberi kendi web sitesi üzerinden bir duyuru ile duyuran Bitcoin.com sponsorluk sürecini ayrıntılı bir şekilde paylaştı.

Yamaguchi, 18 Mayıs’ta Singapur’da “Durdurulamayan Düşler” adlı bir maça çıkıyor. Yamaguchi MMA Şampiyonası için Atom Ağırlığı Dünya Şampiyonu Angela Lee’ye karşı mücadele edecek.

Haberi, Bitcoin.com web sitesi üzerinden “Yamaguchi’nin önümüzdeki haftaki mücadelesine sponsor olacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.” açıklamasıyla duyurdu.

Açıklamanın devamında şunlar yer aldı:

“Son zamanlarda oldukça popüler olun MMA dövüşü ile Bitcoin.com üyelerimiz de yakından ilgileniyorlar. Bu hafta CEO’muz Roger Ver, başarılı kariyerini konuşmak için ünlü şampiyon kadın dövüşçü Mei Yamaguchi ile görüntülü bir görüşme yaptı ve ona Bitcoin Cash’i tanıttı. Görüşme esnasında Yamaguchi ilk BHC Cüzdanını indirdi ve CEO’muz cüzdanının QR kodunu taratarak 1.000 dolar değerindeki Bitcoin Cash ücretini anında gönderdi. BHC’lerin gönderildikten sonra fonları almanın bu kadar hızlı gerçekleşmesi onun için güzel bir sürpriz oldu. İlk BHC’yi alan Yamaguchi, kadın MMA savaşçısı olmaya nasıl karar verdiğini açıkladı.”

Yamaguchi şöyle devam etti:

“Çok gençken Los Angeles’da eğitime başladım. “Her zaman Jackie Chan gibi olmak isterdim.” Bu düşünce bu işe başlamamda en önemli etkendi. Filmlerini izledim ve bu işte olmaya karar verdim. Ailem yanımda olarak beni dövüş akademisine götürdü. 9 yaşında Japonya’ya geri döndüm ve şimdi MMA öğreniyorum. Eğitmenlerimden biri bana Jiu Jitsu öğretti ve bunun harika olduğunu düşünüyorum.”

Karşılaşmaya Bitcoin Cash ile Bahis Yapabilirsiniz

Yamaguchi, MMA Şampiyonası için Atom Ağırlığı Dünya Şampiyonu Angela Lee’ye karşı mücadele edecek. Nerede oturduğunuza bağlı olarak, Bitcoin Cash’i kullanarak bovada.com üzerinden bahse girebilirsiniz.

news.bitcoin

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir