Ana Sayfa > Haber > Bitcoin Fiyat Düzenlemesi Herkesi Hareketlendirecek

Bitcoin Fiyat Düzenlemesi Herkesi Hareketlendirecek

Bitcoin fiyat düzenlemesi herkesi hareketlendirecek.

Yatırım bankası GP Bullhound  tarafından yapılan açıklamaya göre bitcoin ve diğer kripto paralar bütün pazarı etkileyecek bir %90’lık fiyat düzenlemesi yaşayacak. Pazar düzenlemesi sanal paraların neredeyse hepsini etkileyecek. Bu düzenlemeden çok az sayıda kripto para ise birbiriyle görülmemiş bir rekabete girecek.

GP Bullhound’un yöneticisi Sebastian Markowsky “Token Frenzy: The Fuel of the Blockchain” adıyla yayınladığı raporda bu kripto kış geride kaldığında geriye çok değerli bir kaç tane kalacağını belirtti. Markowsky, raporunda özellikle kurumsal yatırımcıların kripto para pazarından yavaş yavaş çıkacağını ön görüyor. Kurumsal yatırımcıların yerlerini ise bireysel yatırımcılar alacak. Daha önce Rockefeller ailesinin kripto paraların geleceğinden oldukça umutluğu olduğu için blockchain ve kripto para girişimlerine uzun zamanlı yatırımlar yapmaya başladığı ortaya çıktı.

Kurumsal ve bireysel yatırımcıların arasında yaşanacak olan bu göç kripto para dünyasında bir enflasyona neden olacak ve panik satışları ile fiyatlar düşecek. Ancak tabi bu durum sadece bir bankanın öngörüsü. Ancak Bitcoin dünyası her geçen daha ana akım hale geliyor. Şu anda piyasada 1000’den fazla kripto para türü bulunuyor. Birçok kişi bu paraların birçoğunun sonunda batacağını düşünüyor. Bitcoin ve arkasından gelen Ethereum ile Ripple ise diğerlerinden ayrılacak.

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir