Ana Sayfa > Haber > Bitcoin, Paranızı Koyabileceğiniz En Güvenli Yer

Bitcoin, Paranızı Koyabileceğiniz En Güvenli Yer

Paranız için en güvenilir yer, Bitcoin!

Amerikalı risk sermayesi yatırımcısı ve Draper Fisher Jurvetson’ın kurucusu olan Tim Draper, Bitcoin’i savundu.

CNBC’nin Closing Bell programına katılan Fisher büyük bir devrimin eşiğinde olduklarını ve Bitcoin’in bugüne kadar gelmiş geçmiş en güvenli, en etkili ve en kullanışlı para birimi olduğunu açıkladı. Fisher, en önemlisinin bu paranın herkesin kullanımına açık olduğunu ve kullanıcıların Meksika ya da Filipinlerdeki ailelerine çok basit bir şekilde para gönderebildiğini belirtti.

En Güvenlisi

Günümüzde bankaların sistemleri sürekli olarak siber saldırganların saldırılarına maruz kalıyor. Bankalar üstün güvenlik önlemleri alsalarda bu saldırıların bazılarından zararla çıkıyor. Ancak bugüne kadar kimse Bitcoin blockchaininine saldırmadı. Bu da Bitcoin’ini en güvenli para birimi yapıyor. Fisher’a göre Arjantin, Venezuela ya da Nijerya’nın para birimi yılda %30 değer kaybediyor. İnsanlar bu nedenle varlıklarını kaybediyorlar. Ancak parasını Bitcoin’e yatıranlar bu değer kaybından zarar görmüyor.

Bitcoinist

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir