Ana Sayfa > Haber > Bitmain’in IPO Başvurusu Bitcoin Cash Fiyatlarını Yükseltti

Bitmain’in IPO Başvurusu Bitcoin Cash Fiyatlarını Yükseltti

Bitmain'in yaptığı başvuru Bitcoin Cash fiyatlarını etkiledi

Kripto para madenciliği devi Bitmain IPO (halka arz) gerçekleştireceğini duyurdu. Bu duyurunun ardından Bitcoin Cash fiyatları yükselişe geçti. Bitcoin’in hard forku olan Bitcoin Cash’in fiyatları haberin açıklanmasının ardından %22’lik bir artış gösterdi. Bu artışla beraber Bitcoin Cash’in fiyatı 534.99$’a kadar yükseldi. Bu artış bir süre daha devam etti ve 580.63$’a kadar çıktı. Bitcoin Cash’in fiyatı şu anda 536$ seviyesinde seyrediyor. 

Endüstrideki birçok isim fiyat artışını Bitmain’in duyurusuna bağlıyor. Üstelik açıklama da mükemmel bir zamanlamada geldi. Bitmain’in açıklaması Bitcoin Cash fiyatlarının yükselişe çıktığı anda geldi. Bitmain aynı zamanda finansal kayıtlarını da açıkladı ve şirketin son derece güçlü bir mali yapıya sahip olduğu ortaya çıktı. 

Bitmain IPO Konusunda Önemli Açıklamalar Yaptı

Amulet’in yöneticisi Marouane Garcon, Bitmain’in elinde yüklü miktarda Bitcoin Cash bulunduğunu ve halka açılmaları ile birlikte bir hazine sandığını halkla paylaşacaklarını belirtti. Garcon ayrıca bu haberin Roger ve Jihan için mükemmel bir haber olduğunu açıkladı. Bitmain tarafından yapılan açıklama geçen aylarda ortaya çıkan dedikoduları da doğruladı. Bitmain’in Bitcoin Cash için Bitcoin’den vazgeçeceği söyleniyordu. IPO’dan önce sızdırılan dosyada yer alan bilgilere göre Bitmain, Bitcoin Cash için elindeki yüklü miktarda Bitcoin’in önemli bir miktarını elinden çıkardı. Bu yılın başında Bitmain’in elinde 22,082 Bitcoin bulunuyordu. Geçtiğimiz yılın aralık ayında ise 71,560 bitcoin bulunuyordu. Diğer taraftan Bitmain elindeki Bitcoin Cash miktarını da 841,866’dan 1,021,316’ya çıkardı. 

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir