Ana Sayfa > Haber > Bittrex Latin Amerika ve Karayipler’de Kripto Ticaret Platformu Başlatıyor

Bittrex Latin Amerika ve Karayipler’de Kripto Ticaret Platformu Başlatıyor

Bittrex Kripto Para Borsası

ABD’nin önde gelen kripto para değişim araçlarından biri olan Bittrex, Latin Amerika ve Karayipler’de bir dijital varlık ticaret platformu başlatmak için bir fintech şirketi ile ortaklık kuruyor.

Dünya çapında en iyi kripto para borsaları arasında olan Bittrex platformu Latin Amerika ve Karayipler’deki kullanıcıları için dikkat çeken projesini duyurdu. Şirket artık Latin Amerika ve Karayipler’de kullanıcıların güvenli ve hızlı dijital varlık ticareti yapabilmeleri için bir proje başlattı. Latin Amerika ve Karayipler’deki yeni dijital varlık alım satım platformunun büyük oranda kullanıcı odaklı olacağı söylentiler arasında. Bittrex bu doğrultuda müşteri desteği, uyumluluk, pazarlama ve satışlardan sorumlu olması için bir fintech dijital varlık işlem platformu olan Cryptofacil ile ortaklık kuruyor. Bu projeden sorumlu olacak ekip ise Uruguay’da olacak. Konuyla ilgili Cryptofacil kurucu ortağı Andres Szafran şunları söyledi:

“Benzersiz bir kullanıcı ara yüzü ile platformumuz müşterilerimize özel hizmetler ve müşteri hizmetlerinin kolaylaştırılması için çalışacak. Biz temel müşteri gereksinimlerine odaklanmak için Cryptofacil’i geliştirdik. Cryptofacil güvenli hizmet ve güvenli bir ortamda üstün müşteri desteği ile basit ve kullanımı kolay bir kripto para birimi platformudur.”

Platformun Öncelikli Hedefi Kullanıcı Deneyimi Odaklı Olmak

Yeni proje ile 270’den fazla kripto para eşleştirmesi içerecek. Proje ile ilgili Bittrex’in CEO’su Bill Shihara konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundui:

“Cryptofacil ve Bittrex, Latin Amerika ve Karayip’lerde yaşayan müşterilerine dünyanın en yenilikçi blok zincir projelerinden bir kısmına erişim sağlayan güvenilir, hızlı ve güvenli bir işlem platformu sunacak.”

Bittrex uluslararası gelişmelerin takipçisi ve bu gelişmeleri her noktada uygulamaya çalışıyor.Sektördeki yerini korumaya çalışan şirket gelişmelerin takibini ve kullanıcı odaklı olmasını oldukça önemsiyor. Platformun gelişimi için çeşitli ortaklıklarla da gücünü arttıran Bitrex oldukça önemli şirketlerle altyapısını güçlendirmeyi de ihmal etmiyor. Bu doğrultuda Temmuz ayında Bitcoinist’in verdiği habere göre Bittrex Londra merkezli invest.com ile bir ortaklığa imza attı. Bu ortaklık ile güvenli bir ortamda kripto para biriminin ticaretini gerçekleştirecek en önemli platform olacağı tahmin ediliyor. Bittrex ile invest.com arasındaki ortaklık öncelikle Avrupa pazarını hedefliyor. Konuyla ilgili Itai Avnery şunları söyledi:

“Amacımız öncelikle Avrupa’da projenin tanıtımını yapmak. Daha sonra dünya çapında sayısız ülkede en saygın platform haline gelmek.”

Bittrex blok zincir teknolojisinde yer alan platformlar arasında küresel liderler arasında yer alıyor. Platformun en dikkat çeken avantajları ise hızlı ticaret imkanı, güvenilir dijital cüzdanlar ve üst düzey güvenlik uygulamalarıdır. Kripto para borsası bu özellikleri bir arada bulmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan Amerika Birleşik Devletler merkezli blok zincir platformu olarak hizmet veriyor. CoinMarketCap verilerine göre Bittrex son 24 saat içerisinde 86 milyon dolar seviyesinde işlem görüyor.

bitcoinist

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir