Ana Sayfa > Haber > Blockshow Europe 2018 Konuşmacıları Arasında Jimmy Wales de Var

Blockshow Europe 2018 Konuşmacıları Arasında Jimmy Wales de Var

Yaklaşık iki aydır Avrupa’nın her bir köşesinde düzenlenen blockchain toplantılarının sonu Blockshow Europe 2018 ile sona eriyor.

Yaklaşık iki aydır Avrupa’nın her bir köşesinde düzenlenen blockchain toplantılarının sonu Blockshow Europe 2018 ile sona eriyor. 28-29 Mayıs tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan konferansta 80’den fazla blockchain uzmanı yer alacak ve blockchain ile kripto para dünyası ile ilgili bilgiler aktaracak.

Avrupa’nın dört bir yanında yapılan etkinlikler büyük başarı yakaladı ve katılanların geniş bir çevre edinmesini sağladı. BlockShow aralarında Paris, Roma ve Zürih’in de bulunduğu 8 ayrı şehirde gerçekleşti.Bu etkinlikte organizatörler önemli Blockchain girişimleri ile soru cevap etkinliği gerçekleştirdiler. Katılımcıların oyu ile bu toplantıların en iyi girişimi belirlenecek. BlockShow Oscar ödünülünün sahibi olacak olan girişime ayrıca 50.000€ para ödülü verilecek.

Berlin’de düzenlenecek olan Blockshow Europe 2018 etkinliğine 3000’den fazla blockchain meraklısının katılması bekleniyor. Etkinlikte 120’den fazla organizasyon ve şirketin yanı sıra 150’den fazla proje yer alacak.

Time’ın En Etkili 100 İsmi arasında gösterdiği Wikipedia’nın kurucusu Jimmy Wales de etkinlikte olacak. Jimmy Wales aynı zamanda kripto para dünyasında da önemli bir geçmişe sahip. 2014 yılından bu yana Wikipedia ve geri kalan tüm Wikimedia Foundation platformu, Bitcoin üzerinden bağış alıyor. Bu nedenle Wikipedia, Bitcoin’in kullanımı ve yayılımı konusunda önemli bir yer sahip.

Etkinliğe dünya çapında 80 konuşmacı katılacak. Bu konuşmacıların arasında Bitcoin Foundation’ın yönetim kurulu üyesi Bobby Lee, CryptoKitties’in kurucusu Benny Giang, Webit.Foundation’ın kurucusu ve yöneticisi Plamen Russev, Bitcoin Foundation’ın baş yöneticisi Llew Claasen de yer alıyor.

Etkinlikte dikkat çeken paneller yer alacak. “Avrupa Birliği’nin Blockchain Girişimlerine Yaklaşımı”, “Blockchain Gizliliği Nasıl Etkiledi ve Bizi Nereye Götürüyor”, “Blockchain ve Siber Güvenlik”, “Blockchain Oyun Endüstrisini Nasıl Etkileyecek” gibi önemli paneller düzenlenecek. Etkinlikte katılımcılar için bir de uygulama geliştirildi. Bu uygulama sayesinde katılımcılar herhangi bir problem yaşamadan etkinliğe katılabilecek. Ayrıca bu uygulama üzerinden katılımcıları yatırımcı, girişimci, sermayedar ve benzeri şekilde filtreleyerek networking yapabilecek.

Geçen sene düzenlenen BlockShow etkinliğinin istatistiklerine göre uygulamayı kulanan her katılımcı iki günlük etkinlik boyunca ortalama olarak üç sözleşme imzaladı. Etkinliğin biletleri ise satışta. 26 Nisan – 23 Mayıs tarihlerinde bilet alanlar bir bilete 1988€, 24 Mayıs’tan etkinlik tarihine kadar bilet alanlar bir bilete 2488€ verecek.

Bitcoinist

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir