Ana Sayfa > Haber > Cardano CEO’su Bitcoin ve Ethereum’a Meydan Okudu

Cardano CEO’su Bitcoin ve Ethereum’a Meydan Okudu

Cardano’nun kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, Bitcoin ve Ethereum’a yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Cardano’nun kurucusu ve CEO’su Charles Hoskinson, Bitcoin ve Ethereum’a yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Hoskinson, Cardano’nun yaklaşık bir yıl içerisinde Bitcoin’in ve Ethereum’un önüne geçeceğini açıkladı. Bugün bütün kripto paraların değeri artarken piyasa Ocak – Şubat ayında yaşanan dalgalanmanın yaralarını sarıyor.

Günümüzde kripto paranın desteği onun market büyüklüğü ile ölçülüyor. Cardano’nun geliştirici ekibi ise daha çok teknolojik geliştirmelere yoğunlaşmış durumda. Pazar büyüklüğü nedeniyle şu anda Bitcoin ve Ethereum ön planda ancak Cardano CEO’suna göre bu durum yakında değişecek.

Hoskinson, Bitcoin’in bir ödeme yöntemi olarak tanıtıldığını ancak bunu deneyen herkesin büyük hatalarla karşılaştığını, Ethereum’un ise dünya çapında bir bilgisayar olmaya çalıştığını ancak CryptoKitties’in bunu kırdığını açıkladı. Küçük veya büyük tüm dijital paraların hedefinde dünyayı daha iyi bir yer yapmak bulunuyor. Ancak sistem ihtiyaçlarını karşılayamadığında ya da tüketiciye yönelik olamadığında bu hedefe ulaşmak mümkün olmuyor.

EthereumWorldNews

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir