Ana Sayfa > Haber > CME Group Gerçek Zamanlı Ethereum Endeksi Yayınlamaya Başladı

CME Group Gerçek Zamanlı Ethereum Endeksi Yayınlamaya Başladı

CME Group ve Crypto Facilities LTD. Ethereum referans kurunu ve Ethereum Dolar Gerçek Zamanlı Endeksi’ni yayınlama başladı

CME Group ve Crypto Facilities LTD. Ethereum referans kurunu ve Ethereum Dolar Gerçek Zamanlı Endeksi’ni yayınlama başladı.

Yayınlana her iki bilgide şirketlerin internet sitelerinden erişilebilir durumda. 4 Haziran tarihinden itibaren bu bilgiler CME Group Market Data Platform’da da yer alacak.

Ethereum referans kuru, Londra saatiyle saat 16.00’daki kuru gösterecek. Gerçek zamanlı endeks ise anlık olarak Ethereum fiyat bilgisi verecek. Her iki bilgi de Crypto Facilities tarafından hesaplanacak ve Amerikan Doları karşılığı ile gösterilecek.

Kripto para borsası olan Crypto Facilities her iki bilgiyide dünyanın önde gelen borsalarından Bitstamp ve Kraken’dan gelen transfer ve emir bilgileri ile hesaplayacak. Bu bilgiler özellikle pazarın değişen ihtiyaçlarını karşılama için sunuluyor. Böylelikle Ethereum kullanıcıları için şeffaflık ve referans kaynağı sunulmuş olacak.

Bitcoinist

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir