Ana Sayfa > Haber > Coinbase, Yeni Ürünü “Coinbase Pro’yu” Açıkladı

Coinbase, Yeni Ürünü “Coinbase Pro’yu” Açıkladı

Coinbase Yeni Ürünü "Coinbase Pro'yu" Açıkladı

Coinbase, Çarşamba günü yayınladığı bir blogda, GDAX işlem platformunun yeni bir sürümü olan Coinbase Pro’yu duyurdu. Duyuru, Coinbase’in borsada Paradex’i satın almasıyla aynı gün yapıldı.

Coinbase yayınladığı blog yazısında Coinbase Pro ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Açıklamada Coindase Pro’nun, bireysel kripto tüccarlar için özel olarak tasarlanmış GDAX’ın bir evrimi olduğu vurgulandı. Coinbase bu yeni ürünün, özellikle “daha kolay ve daha sezgisel” bir hale getirilerek bireysel tüccarların ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlandığını belirtiyor. Coinbase Pro’da, müşterilerin daha hızlı para yatırma ve para çekme işlemleri gibi yeni özellikler sunmasının yanında, staking yapma ve protokol oylaması gibi hizmetlerin de bulunacağı belirtiliyor.

Paradex platformunu ile entegre edilecek olan Coinbase Pro, müşterilerin “cüzdanlarından doğrudan yüzlerce tokenla” ticaret yapmasına izin verecek. Blog yazısında, Coinbase Pro’nun önce ABD dışındaki müşterilere sunulacağını belirtiyor.

Reuters’e göre Paradex 10 çalışanı ile merkezi olmayan bir borsa çünkü kullanıcıları adına herhangi bir tokene sahip değil. Bunun yerine müşterileri cüzdanlarından doğrudan ERC20 token ticareti yapıyorlar. Yayınlanan blog yazısında satın alma işlemlerinin detayları ise paylaşılmadı.

GDAX ve Coinbase Pro, 29 Haziran 2018 tarihine kadar çalışmaları birlikte sürdürecek ve çalışmaların sonucunda bütün müşteriler sorunsuz bir şekilde yeni platforma aktarılacak.

Coinbase geçtiğimiz Mart ayında hem Coinbase Index Fund, hem de Coinbase Index’i oluşturacağını duyurmuştu. Coinbase Index Fund’u “dijital varlık sepeti” olarak tanıtan Coinbase, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash olmak üzere 4 GDAX koinini bu sisteme dahil edeceğini açıklamıştı.

GDAX şu anda 24 saatlik ticaret hacmi bakımından 365.95 milyon dolar hacmi ile dünyanın en büyük 7. kripto para borsası.

cointelegraph

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir