Ana Sayfa > Haber > Dragonchain Yedi Yeni Ürünü ile Blockchain’i Yeniden Tanımlayacak

Dragonchain Yedi Yeni Ürünü ile Blockchain’i Yeniden Tanımlayacak

Takara, DDSS, Dragonnet ve diğerleri

Kendi Blockchain ekosistemini yaratan Dragonchain, 10 eylül tarihinde blockchain üzerinde çalışan yedi yeni ürün tanıtacak. Şirket ürünlerini Blockchain Conference Seattle’da tanıtacak. Yaklaşık bir hafta önce Dragonchain, Blokchain-as-a-Service ekosistemini üretime hazır alpha 1.0 sürümüne çıkardı. Bunun arkasından şirket ürünlerini dünyaya duyurmanın yollarını aramaya başladı. Platformun en önemli özelliği hem halka açık hem de özel bir hibrit mimariye sahip olması. Bu sayede şirketler hem izinler ile gerçekleştirilen işlemleri hem de izinlerin gerek olmadığı işlemleri gerçekleştirebilecek. Şirketin detaylarını açıklayacağı yedi ürün de geniş bir pazara hitap ediyor. Ayrıca sistem şeffaflık, güvenlik ve ölçeklendirilebilirlik konusunda da oldukça başarılı. 

Takara

Özellikle küçük yatırımcılar oynaklık ve manipülasyon kaynaklı aşırı fiyat değişikliklerinden zarar görebiliyor. Ancak Takara’nın pazarı ise direkt olarak Dragonchain kullanıcılarına akıllı kontratlar önerecek. Bu şekilde belirlenmiş taban fiyatlardan alış yapılabilecek. Stabilize edilmiş aylık fiyatlar sayesinde pazarların oynaklığı müşterileri etkilemeyecek. 

DragonNet

Blokchain endüstrisi teknoloji anlamında her geçen gün daha da gelişiyor ve işletmeler her zamankinden daha hızlı işlemler istiyor. Bu istekleri yerine getirebilmek şu anda oldukça zor. Ancak DragonNet, işletmelerin kendi MainNet’lerini kurarak blockchain tabanlı transferlerin daha hızlı ve daha ucuz olmasını sağlayacak. 

DragonDen

Kripto para dünyası için en önemli şeylerden bir tanesi de dağınık bir yapıya sahip olmak. DragonDen kripto para tabanlı sosyal medya platformu geliştirecek. Bu şekilde güvenli bir medya standartı oluşturulacak. 

DragonFactor

DragonFactor bir kimlik servisi olarak hizmet verecek. GDPR ile uyumlu dağınık yapıda bir doğrulama sağlayacak. Kullanıcılar bu şekilde hem verileri üzerinde kontrol sahibi olacak hem de otonomi sağlayabilecek. Üçüncü partiler ise sadece bazı durumlara bağlı kriterlere tabi olacak. 

Dragonchain Marketplace

Dragonchain’in Marketplace’i kripto pazarlamacılar, yasal yazılım geliştiriciler ile müşterilerin bir araya geldiği yer olacak. Marketplace 2018 yılının dördüncü çeyreğinde beta sürümüyle çıkacak.

Dragonscale

Dragonscale, kripto para endüstrisinde bir inkübatör görevi görecek. Blockchain projeleri ile yatırımcılar, servis sağlayıcılar ve ihtiyaç duyulan diğer kaynaklar bir araya gelecek ve endüstrinin büyümesini sağlayacak. Dragonscale, 2019’un ilk çeyreğinde çıkacak. 

DDSS

Dragon Days of Slumber Score adına sahip olan bu proje ise token sahiplerinin güvenliğini sağlayacak. Token sahipleri ne kadar büyük bir hesaba sahip olduklarını ve ne kadar zamandır bu varlıkları ellerinde tuttuklarını kolay bir şekilde görebilecek. DDSS ise 2019 yılının ikinci çeyreğinde kullanıma açılacak. 

cryptoslate

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

2 thoughts on “Dragonchain Yedi Yeni Ürünü ile Blockchain’i Yeniden Tanımlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir