Ana Sayfa > Haber > Eski Galatasaray’lı Yıldız Drogba Son Golünü Kripto Dünyasında Attı!

Eski Galatasaray’lı Yıldız Drogba Son Golünü Kripto Dünyasında Attı!

Dorgba all.me ile Kripto Dünyasına Giriş Yaptı

Sosyal-Kripto platform olarak bilinen All.Me ile birlikte hareket edecek olan Didier Drogba, kripto paranın elçisi olarak anılmaya başlandı. Chelsea’nin ve Galatasaray’ın efsanevi oyuncusu Drogba, kripto paraların, gerçek paranın geleceği olacağını hissettiğini ifade etti. Kripto para platformunun nihayetinde herkes için oldukça yararlı olacağını ifade eden Drogba, oldukça heyecanlıydı. Konuyla alakalı açıklamalar 15 Temmuz 2018 günü FIFA Dünya Kupası finalinde gerçekleştirildi.

Fildişi Sahilli futbolcu Drogba bu projeye olan inancının tam olduğunu ifade edip, bu girişimin kripto para dünyasında çok güçlü bir şekilde yerini alması için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti. Platformun tam olarak ademi merkeziyetçi olması da ödemelerin tamamen güvenli olmasına olanak sağlıyor. Zaten all.me’nin genel olarak ortaya çıkmasındaki en önemli etkenlerden biri de bu.

Kripto Paralar Geleceğin Parası Olabilir!

Site basit hatlarıyla şu şekilde çalışıyor olacak. Kullanıcılar Web sitesine üye olduklarında ödül ve çeşitli jetonlarla ödüllendirilecekler. Bu ödüllerin verilmesi için çeşitli etkenler olacak. Bunlardan en önemlisi, web sitesinde geçirilen zaman ve yayınladıkları içeriklere göre değişkenlik gösterecek. Yayınlanan gönderinin kazandığı popülariteye göre, kazanılan miktar da aynı doğrultuda gerçekleştirilecek.

All.me’nin yaptığı açıklamalara göre, kullanıcılar kazandıkları jetonlarla profil temaları, hediyeler, aylık müzik abonelikleri, çıkartmalar gibi şeyler alabilecekler. Bunun dışında kullanıcılar jeton satıp, alabilecekler. Hatta dilerlerse kazandıkları jetonları da Bitcoin ile takas edebilecekler. Bu da siteyi eşsiz yapan en önemli özelliklerden biri olarak kabul ediliyor.

Sistemdeki her bir kullanıcı aslında bir reklam veren olacak ve kendisini takip eden kişiler ise hedef reklam kitlesi olacak.

Platform, Ermeni iş adamı, Artak Tovmasyan tarafından başlatıldı ve kendisi bu konuda oldukça kararlı görünüyor. Şirket şu an için start-up için gerekli olan sermayeyi toplama yolunda ilerliyor. Şu ana kadar tam 30 milyon dolar toplandı. Yakında halka açılacak olan site ile alakalı olarak Tovmasyan şunları söyledi:

“Sosyal bir ortam ile kripto para özelliğini bir araya getiren ilk platform oluyoruz. Sosyal medya platformları reklam gelirlerini bugüne kadar hep kendilerine sakladılar. Lakin biz bunun tam tersini yapacağız. Reklam gelirlerimizin yarısını kullanıcılarla paylaşmayı planlıyoruz.

Drogba kripto para dünyası ilgilenen tek futbolcu değil elbette. Daha önceki haberlerde de bahsettiğimiz gibi, James Rodrigues ve Ronaldinho gibi yıldızların adı da kripto paralarla birlikte daha önce anıldı. Bu futbolcuların kripto para dünyasındaki etkileri tartışılmayacak derecede fazla. Bu arada Rodriguez “JR 10” adındaki kendi kripto parasını yayınladı. Ronaldinho ise [RSC] adındaki kendi parasını yayınlama yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Kullanıcıların hem paylaşım yapıp, hem de eğlenip zaman geçirdikleri yerden para kazanabilmeleri demek, potansiyel olarak Youtube, Facebook, Instagram gibi devlere fikir olarak rakip olmak anlamına geliyor. Kullanıcılar da heyecanla all.me’nin aktif olarak başlamasını sabırsızlıkla bekliyorlar.

ambcrypto

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir