Ana Sayfa > Haber > Ethereum ve Litecoin Ödeme Yöntemi Olarak Reddit’e Geliyor

Ethereum ve Litecoin Ödeme Yöntemi Olarak Reddit’e Geliyor

Ethereum ve Litecoin Ödeme Yöntemi Olarak Reddit’e Geliyor

Bu yılın Mart ayının sonunda Reddit, altın üyelik için Bitcoin ödeme seçeceğini kaldırmıştı. Bu hareket birçok kişi tarafından bir sürpriz olarak değerlendirildi.

Bitcoin’in yayılmasında önemli rollerden birini oynayan Reddit’in böyle bir teknolojiden geri adım atması ve mevcutta bir alt yapısı varken bunu kullanmamayı tercih etmesi şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Reddit’in Bitcoin’den vazgeçmesinin altında Coinbase ve Coinbase’in ödeme sisteminde var olan bazı problemlerin yattığı ortaya çıkmıştı. Şu anda Bitcoin’in ne zaman Reddit’e ne zaman geri döneceği bilinmiyor. Ancak bu sabah itibariyle yeni kripto para ödeme sistemlerinin Reddit’e entegre edileceğini dair bilgiler dolanmaya başladı. Reddit, Coinbase ile beraber Bitcoin’in yanı sıra Ethereum ve Litecoin ödemelerini de kabul etmeye başlayacak.

Reddit’in yöneticilerinden birisi olan Cheddar’ın yaptığı açıklamalarda yeni kripto paraları değerlendirdiklerini ve ancak yüksek komisyon ücretlerinin ellerini kısıtladığını belirtti.  Cheddar ayrıca Reddit’in Coinbase ile beraber Ethereum ve Litecoin ödemelerini kabul edeceğini doğruladı.

CryptoDaily

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir