Ana Sayfa > Haber > eToro Platformuna IOTA Desteği Geldi

eToro Platformuna IOTA Desteği Geldi

IOTA - Toro işbirliği merak uyandırdı.

Kripto para ticaret platformu eToro, bugün yaptığı açıklama ile platformuna IOTA desteğini getirdiği duyurdu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Stellar, NEO, Das, Ethereum Classic ve Cardano’dan sonra MIOTA, eToro platformundaki on ikinci kripto para oldu.

Güçlü bir FOREX geçmişine sahip olan eToro, bu hareketi ile beraber kripto para dünyasındaki yerini bir miktar daha güçlendirdi. eToro ayrıca, İngiltere Premier League takımlarından Crystal Palace ile bir sponsorluk anlaşması yaptığını duyurdu. Artık Crystal Palace’ın stadyumu Selhurst Park’ın etrafındaki reklam panolarında eToro reklamları yer alacak. eToro, bu hareketi ile beraber İngiltere’de daha popüler hale gelmeyi hedefliyor.

eToro’ya IOTA desteğinin gelmesi hem eToro hem de kripto para birimi açısından karlı bir yatırım oldu. MIOTA’nın kripto para işlemlerinin yanı sıra bir de IoT tarafı bulunuyor. Üstelik IOTA’nın IoT girişimleri önemli ölçüde büyüme elde ediyor. IOTA’nın, eToro’da yer alması aynı zamanda yatırımcılara da kripto para portfolyolarını çeşitlendirme fırsatı sunuyor. IOTA, günlük hayatımızda yer alacak olan hemen her şeye bağlanma kapasitesine sahip bir yapı. IOTA’nın eToro’da yer alması, kripto parayı bu hedefine bir adım daha yaklaştırıyor. Bu sayede kripto para birimi MIOTA’da daha fazla değer kazanacak.

Kısa Vadede IOTA’nın Değeri Artacak mı?

CryptoDaily’nin haberine göre eToro, getirdiği bu destek ile ilgili yaptığı açıklamada ilginç bir şekilde IOTA ile Bitcoin arasındaki farklılıklara da değindi. Bu yardımcı açıklama MIOTA’nın değerini arttırmaya yardımcı olabilir. Dahası, yatırımcılar IOTA desteği ile beraber eToro platformundan ayrılmadan yeni yatırımlar yapabilecek. eToro, özellikle yeni yatırımcıların nasıl daha yatırım yapabileceklerini anlatırken aynı zamanda portfolyolarını nasıl daha etkili hale getirebileceklerine yönelik ipuçları veriyor. Sıradan bir kripto paradan fazlası olan MIOTA için de bazı pump and dump faktörleri bulunmuyor değil. Kripto paranın arkasında yatan ve destek olan teknoloji sayesinde MIOTA, mevcut yatırım trendlerinin üzerine çıkarak pazarın genel havasını değiştirebilir. Bu da yatırımcılar için açık bir yatırım tavsiyesi olabilmektedir. Bu şekilde pazarın havası ne olursa olsun yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için önemli bir fırsat olabilir.


IOTA son 7 gün grafiği


22.08.2018 İtibariyle;

1 MIOTA: 0,535410
1 MIOTA: 0,00007984 BTC
Piyasa Değeri: 1.488.188.506$
Piyasadaki Arzı: 2.779.530.283 MIOTA
24 saatlik işlem hacmi: 35.921.092$


 

 

 

 

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir