Ana Sayfa > Haber > Eylül Ayında Gözden Geçirebileceğiniz Airdrop Fırsatları | Pundi X

Eylül Ayında Gözden Geçirebileceğiniz Airdrop Fırsatları | Pundi X

Eylül Ayında Dikkat Edilmesi Gereken En İyi Airdrop'lar

Airdrop’lar bir kripto para yatırımcısının bazı ücretsiz tokenları ücretsiz alabilmesinin en kolay yoludur. Tabi normal olarak neden tanımadığınız birisi size karşılıksız para versin diye merak edebilirsiniz. Bunun cevabı oldukça basit. Airdrop’lar kolay ve etkili pazarlama stratejileridir. Tokenlar topluluk üyelerine dağıtılarak ciddi bir proje popülaritesi artışı sağlanabilir ve bu yolla yeni satışlar talep edilmesini sağlayabilir. Yani kripto para birimlerini mümkün olduğunca fazla cüzdana ulaştırarak iyi bir başlangıç ve güçlü bir müşteri ağı oluşturmayı hedefler. Bu projenin başlangıcında Twitter, beğenme ya da gruplara katılım ile başlar ve sizden bir cüzdan adresi talep edilir. O kripto para biriminin cüzdanına bu şekilde ilk girişinizi yapmış olursunuz. Kripto topluluğu tarafından dikkatle takip edilen Airdrop’larda bu ay neler var hep birlikte göz atalım:

VEX Creative Airdrop Fırsatı

Öncelikle Vexanium nedir onu açıklayalım. Vexanium blok zincir teknolojisine dayalı bir çevrimiçi pazarlama ekosistemidir. Bu şirket satıcıların ürünlerini tanıtmak için ödüller ve kuponlar oluşturur. Vexanium yeni nesil satıcıları ve alıcıları blok zincir teknolojisinde buluşturacak ve aynı zamanda müşterilerin daha iyi hizmet almasını sağlayacak. Bu doğrultuda kullanıcılar için VEX Creative kampanyasını başlattı. 7 Eylül’e kadar 106.000 VEX jetonu 10 kişiye dağıtacak. VEX şu an CoinMarketCap’te 0.02 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Liberty Coin Airdrop Fırsatı

Liberty özellikle cep telefonundan kripto para kazanmak ve satın almayı çok daha kolay ve kullanışlı hale getiren bir dijital para birimidir. Liberty ayrıca tüm kullanıcılarına eşler arası ticarete izin veren merkezsiz bir platformdur. Tüm işlemler oldukça hızlı bir şekilde yürütülür. Şu an ise Liberty Coin bir şanslı kişi için 100 LBRT vereceğini açıkladı. 7 Eylül’de yapılacak olan çekilişte kazanan kişi ödülü kazanacak. Şu an bir LBRT’nin piyasa değeri 0.06 dolar seviyelerinde. Kampanyaya katılabilmek için yapmanız gerekenler şunlar:

 • Twitter sayfasına git.
 • Hediye duyurularını Retweet yap.
 • Twitter’de takip et.
 • Arkadaşlarından birini etiketle.
 • Discord grubuna katıl.

PRVICY Coin Airdrop Fırsatı

PRVICY kullanıcılarına en iyi güvenliği ve anonimliği sağlamayı hedefleyen bir kirpto para projesidir. Bu doğrultuda platform online işlem yaparken üst düzey gizlenme sunuyor. Platform günlük işlemler için güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı işlemler sunmayı amaçlıyor. PRVICY Haziran ayında bedava token dağıtmaya başladı ve toplamda 20 kez yapılacağını açıkladı. Bu ay 14. Airdrop  12 Eylül’de, 15. Airdrop 15 Eylül’de, 16. Airdrop 22 Eylül’de ve son fırsat 29 Eylül’de gerçekleşecek. PRIV şu an 0.02 dolar seviyelerinde. Kampanyalar için yapmanız gerekenler ise şu şekilde:

 • Discord’a katıl.
 • Cüzdanı indir.
 • Twitter hesaplarından takip et.
 • Son Airdrop haberini beğen ve retweet yap
 • BitcoinTalk forumda yayınlanan talimatları izleyerek Discord’a kayıt ol.
 • Gerekli airdrop görevlerini tamamla.

Pundi X Airdrop Fırsatı

Pundi X kripto para ile mal ve hizmet satın alma sürecinin en basit düzeye indirmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir platformdur. Şirket 12’den fazla ülkede 100.000 satış noktası akıllı cihaz dağıtımı yapmayı planlıyor. Bu cihazlar satıcıların malları için kripto para kabul etmelerini kolaylaştıracak ve işlem ücretlerini de düşürecek. Pundi X şu an ücretsiz token dağıtımına başladı. Tüm Pundi X token sahipleri 2021 yılının Ocak ayına kadar sürecek olan bu kampanyaya katılabilirler. Önemli olan nokta ise kullanıcıların özel cüzdanlarında NPX tokenları tutmaları gerekiyor. NPXS şu an 0.002 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Worbli EOS Airdrop Fırsatı

Worbli şirketlerin ve kişilerin çok çeşitli blok zincir hizmetlerine erişebilmelerini sağlayan bir finansal hizmet ağıdır. Worbli EOSIO yazılımını kullanır ve merkezi olmayan uygulamalar çeşitliliğine ev sahipliği yapar. 14 Eylül’de Worbli platformu 1 milyon WBI’i topluluğuna dağıtacak.

coindoo

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir