Ana Sayfa > Haber > Günün Dikkat Çeken Kripto Para Birimleri: EOS, Ethereum ve Ripple

Günün Dikkat Çeken Kripto Para Birimleri: EOS, Ethereum ve Ripple

EOS Ripple ve Ethereum Tahmin Analiz

Geçen hafta kripto para birimlerinde yaşanan dengesiz hareketlenmeler bu hafta itibariyle dengeye girecek gibi görünüyor. Düşüş trendine giren kripto para birimlerinde meydana gelen yukarı yönlü hamleler uzun vadeli analizlerde değişikliklere neden oluyor. Günün en çok dikkat çeken ve yakın zamanda bir artış yakalaması ön görülen kripto para birimi EOS olsa da kripto paralarda yaşanan dengesiz değişimler analistlerin dikkatli yorumlar yapmasını sağlıyor. Ripple için düşüş trendinin etkisinin bir süre daha devam etmesi beklenirken en çok soru işaretine sahip kripto para birimi de Ethereum oldu.

23 Temmuz EOS Günlük Analizi

18 Temmuz kripto para birimleri açısından oldukça dikkat çekici bir gün oldu. 8,02$ seviyesinden 9,12$ seviyesine yükselen EOS bu yükselişten sonra stabil bir düşüş sürecine girdi. EOS tarafından yaşanan hareketler geçtiğimiz hafta kripto para birimlerinin pek çoğunda yaşanan hareketlerin bir benzeri oldu da denilebilir. 7.97$ seviyesine kadar gerileyen EOS için uzun vadeli grafikler kripto para biriminin 10$ seviyelerine kadar yükselişe geçebileceğini söylüyor. Elbette bu yükselişin gerçekleşebilmesi için öncelikle kırılması gereken bazı dirençler var. EOS’un 7,80$ seviyesinin üzerinde kalması öncelikle yükseliş için olmazsa olmaz bu seviyeden sonra kripto para biriminin karşısında güçlü bir 8$ direnci var. Bu direncin de 4 saatlik grafiklerde kırılması ile yükseliş meydana gelebilir. 

23 Temmuz Ethereum (ETH) Günlük Analizi

Geçtiğimiz haftayı düşüşle kapatan Ethereum (ETH) haftaya toparlanarak başladı. Ethereum tarafından beklenen hızlı ivmelenme henüz gerçekleşmedi. Durağan bir grafiğe sahip olan Ethereum geçtiğimiz hafta ani hareketleri ile dikkat çekerken elde ettiği ani 30$’lık çıkışı koruyamadı. Geçen hafta 59$ seviyelerine kadar yükselen ethereum bugün 460 – 465$ aralığında hareketlerine devam ediyor. Ethereum için yükseliş trendinde en büyük engel 471$ seviyesinde bulunan direnç noktası olacak. Bu direnç kırılıp ethereum yükselişe geçtiğinde yeni seviyeler süreci belirleyecek. Şu an yapılan grafik incelemelerinde ise ethereum’un dalgalı bir şekilde bu seviyelerde bir süre daha ilerlemesi bekleniyor. Ancak geçtiğimiz hafta yaşadığımız gibi ani bir yükseliş ya da düşüşün de tekrar etmesi mümkün. 

23 Temmuz Ripple (XRP) Günlük Analizi

Ethereum ile birlikte geçtiğimiz hafta aynı gün hızla yükselen ve kısa bir süre içerisinde düşüşe geçen Ripple (XRP) şu an  0,45 – 0,46$ seviyeleri arasında ilerliyor. Ripple için yapılan uzun dönem analizleri kripto para biriminin kısa ve orta vadede ayı piyasasında olacağını söylese de kripto paralarda yaşanan ani hareketleri de göz önünde bulundurmak önemli. Ripple için yükseliş grafiğinde oldukça zorlu dirençler var. Dün yapılan analizlerde 0,45$ seviyesindeki direncin kırılmasının düşüş trendi açısından oldukça önemli olduğu ifade ediliyordu. 4 saatlik grafiklerde 0,45$ seviyesinin üzerinde kalan Ripple (XRP) için yeni direnç ve destek noktaları belirlendi. Ripple için en önemli direnç seviyesi 0.465$, yükseliş trendinin başlaması için bu direncin uzun vadeli olarak kırılması gerekiyor. Kripto para biriminin şu anlık destek noktası 0.45$’dır. 

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir