Ana Sayfa > Haber > Günün Öne Çıkan ICO’ları : Able – Vooglue – Arcadia

Günün Öne Çıkan ICO’ları : Able – Vooglue – Arcadia

Günün Öne Çıkan ICO Satışları

Blok zinciri teknolojisinin gelişimi ve kripto paraların oluşturdukları ekonomi yazılımcıları Blockchain tabanlı yeni sistemler geliştirmeye sevk ediyor. Bu şekilde bir çok yazılımcı fikirlerini hayata geçiriyorlar ve eğer fikirleri insanlar tarafından desteklenirse kendilerine kripto paralar dünyasında ve blok zincir platformu yazılımları arasında bir yer buluyorlar. ICO haberleri her gün yenileniyor. Aslında çıkan bütün ICO’lardan haberdar olmak da oldukça zor. Ancak bu ICO’lardan öne çıkanları hakkında bazı bilgileri edinmekte fayda var. Bugün desteklenmeyi bekleyen ve yarın halka açık satışlarını yapmaya başlayacak yazılımlardan bazılarını sizin için derledik.

Yepyeni Bir Kripto Banka ABLE ICO (ETH, BTC)

Kripto paraların saklanması ve kullanımı hala büyük bir tedirginlik yaşatıyor sahiplerine. İnsanların çoğu kripto paralara uzun vadeli bir yatırım aracı olarak bakıyorlar. Ancak bu durumun bu şekilde devam etmesi beklenemez. Kripto paraların aktif bir şekilde günlük hayata yerleşmesi yepyeni bir ekonominin habercisi olacak. Bu yeni ekonomide insanlar Blockchain sayesinde birçok iş dalında aracılardan kurtulacak, dünyanın dört bir tarafına gerçekleşecek olan transferlerde ise şimdiki bankaları yaptıkları gibi ciddi miktarlar ödenmek zorunda kalınmayacak.

Şu anda henüz aşılamamış olan bu sorun kripto paraların geleceğini doğrudan ilgilendiriyor. Bu sorunu aşmaya çalışan bir çok yazılım mevcut. Sorunun aşılması için ortaya atılan yeni önerilerden bir tanesi de ABLE kripto bankacılık hizmeti.

ABLE, geleneksel bankaların artık tarihe gömülmeleri gerektiğini düşünüyor. 2008 yılında yaşanan global ekonomik kayıpları sebep olarak gösteriyorlar ve şu anda işler görünür sistemin çökmekte olduğuna işaret ediyorlar. Kuracakları Kirpto Banka ile insanların sahip oldukları dijital varlıklar üzerinden hesap açabilecekleri ve şu anda bankaları ile yaptıkları tüm işlemleri yapabilecekleri bir ortam hazırlıyorlar. Ethereum ve Bitcoin ile desteklenen sistemin tokenları 0.00205$’dan satışa sunulacak.

VooGlue Sanatçıların Yeni Galerisi Olmayı Hedefliyor

Yarın marketlerde yerini alacak bir diğer ICO ise Vooglue. Sanat dünyasını sanat severlerle bir araya getirmeyi planlayan şirket blok zinciri platformunu kullanarak oluşturduğu uygulamasında her alandan sanatçıların hazırladıkları sanat eserlerini VooGlue Coin ile pazarlamalarına olanak sağlıyor. Bu uygulama ile sanatçıları hem normal eserlerini hem de dijital sanat eserlerini kripto paralar ile satabilecekler. Akıllı telefonlara indirilebilecek bir uygulama sayesinde VooGlue kullanıcıları dünyanın dört bir tarafından artistlere kolaylıkla ulaşabilecekler. Vooglue bir çok farklı formatta sanat eserinin ortaya çıkarılmasına yol açmayı hedefliyor.

Vooglue CEO’su Brian Hopkins, hazırladıkları uygulamanın özellikle sanatçıların işini çok kolaylaştıracağını söylüyor. Sanatçıları, sanat severleri, yatırımcıları ve galeri ve müzeleri bir araya getirmeyi hedeflediklerini belirtiyor. 500 VooGlue Coin 1 Ethereum olarak hayata başlayacak.

Arcadia ICO Emlak Sektörüne Blockchain Teknolojisini Getiriyor

Son olarak bir emlakçılık ICO’sunu tanıtıyoruz. Arcadia da yarın satışlarına başlayacak olan ICO’lardan bir tanesi. Şirketin hedefinde tarihi yapılar bulunuyor. Bu tarihi yapıların satış ve kiralama işlemlerinin yanı sıra, Arcadia restorasyon işlemleri için de mülk sahiplerine hizmet vermeyi planlıyor. Fiyatların belirlenmesinde farklı bir strateji ile ilerleyecek olan sistemde ücretler demokratik bir şekilde belirlenecek ve her şey değeri ne ise o fiyattan alınıp satılacak. Sistem satışlar için Ethereum kullanacak.

 

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir