Ana Sayfa > Haber > Günün Öne Çıkan ICO’ları : Alethena – Mine

Günün Öne Çıkan ICO’ları : Alethena – Mine

Günün ICO'ları Alethena - Mine

Yarın bu saatlerde marketlerde yerini almış olacak ICO’lar arasından Alethena ve Mine uygulamalarının özelliklerini inceledik. Öncelikle bu yazı, bahsi geçecek ICO’lara yatırım yapılması için değil sadece onlar hakkında bir ön bilgi sahibi olunabilmesi içindir. Her gün yeni ICO’lar çıkarken hangisine yatırım yapılması gerektiğini önceden bilmek çok zor. Bu durumda hangi sektörde nasıl bir açık var onu çok iyi bilmek gerekiyor ve çıkacak olan ICO’ların bu açıklardan hangisini kapatmayı hedeflediğine bir göz atmak gerekiyor. Yatırım yapmadan önce ciddi bir çalışma içine girilmeli ve dolandırıcı ICO’lardan uzak durmak için yatırım işinin ciddiye alınması gerekir. Yatırım işi acele edenlerin kaybettiği ve sabırlı olanların kazandığını bir platformdur, yatırım yapmadan önce bunu aklınıza getirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Bugün sizler için hazırladığımız tanıtım yazımızda iki ICO’yu değerlendireceğiz. Bunlardan birinccisi olan Alethena’yı ilginç kılan özelliği uygulaması değil maalesef. Onu bu sayfaya taşımamızdaki neden İsviçre’nin ilk ICO’su olması ve İsviçre’nin finans  alanındaki başarısı. Tanıtılacak olan ikinci ICO ise Mine. Mine da yine diğer bir çok ICO gibi arkasında bir ürün olmayan bir uygulama gibi duruyor. Ancak onu ilginç kılan özelliği maden yapmadan da işlem ücretlerinden faydalanabilecek olmanız. Yani Mine coinler alındıktan sonra hiç bir harcama yapılmasa bile değer kazanmaya devam ediyor. Gelin bu iki uygulamaya biraz daha yakından bakalım.

İsviçre’nin İlk ICO’su Sahneye Çıkıyor | Alethena

Alethena İsviçre’den çıkan ilk finans temalı Blockchain uygulaması olabilir. Alethena özellikle kullanımı kolay arayüzü sayesinde kullanıcılarının yatırımlarını hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilmesini sağlıyor. Hazırladıkları videoda gösterilen analizleri gerçekten yapıyorlar mı bilemeyiz tabi, ancak eğer bu kadar detaylı bir işin içerisine girmişlerse gelecekte kendilerine ICO dünyasında bir yer bulabilirler.

Finans sektöründe bir çok ICO yatırımcı ile StartUp’ları yani yeni girişimciyi buluşturan uygulamalar çıkarıyor sahneye. Ancak Alethena kendisi de boş durmuyor ve bünyesinde barındırdığı uzmanların tavsiyesi doğrultusunda yatırım önerileri ortaya çıkarıyor. Videoda bahsi geçen yatırım algoritmaları ya da formülleri gibi şeyler açıkçası bana çok inandırıcı gelmedi. İnsanın aklına böylesi dalgalanmalı bir ortamda nasıl her zaman doğru cevapları bulacaksınız sorusu geliyor. Alethena’nın bir diğer önemli özelliği de legal olması olarak gösterilmiş.

Mine Harcamadan Artan Coinler Vaat Ediyor

Bugünün ikinci ve son ICO tanıtımında karşımıza “Mine” çıkıyor. Mine tanıtım videosunda ilgi çekebilecek tek detay tuttuğunuz coinlerin sayısının madencilik yapmamanıza rağmen giderek artıyor olması. bunun dışında videoyu izlemek bile bana çok zor geldi açık söylemek gerekirse. Kripto paranın ne olduğunu uzun uzun tanıtmışlar bu videoda. Ayrıca dünyayı değiştirecek bir ekonomi modeli ürettiklerini iddia ediyorlar. Her ne kadar diğer modellerden pek bir farkı olmasa da belli mi olur. Belki bir gün dünyayı değiştirirler. İşte Mine’ın İngilizce tanıtım videosu.

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir