Ana Sayfa > Haber > Günün Öne Çıkan ICO’ları : MSEC – ITOB – ZiChain

Günün Öne Çıkan ICO’ları : MSEC – ITOB – ZiChain

Günün Öne Çıkan ICO'ları

Bugünde her gün olduğu piyasaya çıkmak üzere olan ve token satışlarında hedeflerini yakalamaya çalışan ICO’lar var. Bu yazımızda bu ICO’lardan birkaç tanesi size tanıtacağız. MSEC, ITOB ve ZiChain bugün sizin için tanıtacağımız ICO’lar. Unutmayın ki bu bir tanıtım yazısıdır ve asla yatırım yapma tavsiyesi değildir. Eğer bu uyulamalar hoşunuza giderse ve yatırım yapmayı düşünürseniz öncesinde derinlemesine bir araştırma yapmayı düşünebilirsiniz.

Günün ICO’larından MSEC madencilik bakış açısına bambaşka bir boyut getiriyor. ITOB ise kripto paraların kullanımı için bir uygulama geliştirmiş. Son olarak, bugün markette yerini alacak olan ZiChain bir finans uygulaması. Kullanıcılarına en doğru ve nasıl oluyor bilmiyorum ama yüzde yüz kazanç sağlayacak olan tavsiyeler veriyormuş. Gelin bu uygulamaları biraz daha yakından inceleyelim.

MSEC ile Altın Madencisi Olmaya Hazır Olun

MSEC daha önce de belirttiğimiz gibi kripto dünyasında madencilik anlayışını yerinden sarsacak bir girişim. Şirket kullanıcılarını gerçekten madenci yapıyor. Evet yanlış duymadınız, MSEC tokenlarından alırsanız madenci oluyorsunuz. Şirket daha önceden de altın madenleri işleten bir firmanın blok zinciri ayağı diyebiliriz.

Altın Madencisi MCES ICO

 

MSEC madencilik firması, dünyanın en büyük altın rezervlerinden biri olan Papua Yeni Gine’de altın madenlerine sahip. Buradan çıkacak olan altınlar da MSEC kullanıcılarına gidecek. Bir nevi halka arz ile hisse satışı ve ardından kar paylaşımı projesi diyebiliriz sanırım. Kendilerine başarılar diliyoruz.

 

ITOB ile Bir Dakikada Kripto Paralarla Alışveriş İmkanı

Kripto paraların en yaygın kullanım şekli maalesef uzun vadeli yatırım şeklinde. Günlük hayatta kullanımına henüz çok alışamadık. Özellikle sert dalgalanan kurlar ve dengesiz ortam insanların elini ayağını bağlamış durumda. Birçok insan değerin yükseleceği düşüncesi ile elindeki kripto paralara kıyamıyor. Diğerleri ise Bitcoin almak için fiyatın biraz daha aşağı inmesini bekliyor.

Ancak ITOB’a göre tek bir çare var. Sürekli aktif bir şekilde Bitcoin ve diğer kripto paraları canlı piyasada dolaştırmak. Bu yüzden çok kolay kullanımı olan bir uygulama yapmışlar. Uygulamanın tanıtım videosunda bir arkadaş bir dakika bile uğraşmadan iPhone güvencesi ile başka bir iPhone alıyor. Uygulama ağdaki coinlerinizi otomatik olarak tanıyor ve hesaplarınızın hepsini aynı ortamda görebiliyorsunuz. İstediğiniz hesaptan arama yaparak istediğiniz ürünü bulabiliyor ve satın alabiliyorsunuz. Bu şekilde aslında alışverişinizi birkaç dakika içerisinde yaparken ortama da yeni coinler eklemek mümkün.

ZiCash Kripto Borsalarında İddialı Konuma Geçme Fırsatı Vaat Ediyor

İtiraf etmek gerekir ki ortalıkta dolaşan ICO’ların büyük bir çoğunluğu finans danışmanlığı üzerine çalışıyor. Kripto paralardaki bu düzensizlikten faydalanarak kar elde etmeyi düşünen bir sürü insan var. Tabi aynı zamanda dev yatırım şirketleri ve hatta devletler bile gözünü kripto paralarda meydana gelebilecek değişiklik ve yeniliklere dikmiş durumda. Bu yüzden bu durum aslında çok normal. Ancak tabi bu uygulamalardan hangisi işe yarayacak bunu kestirmek çok güç. Eğer bu tarz bir uygulama ile kripto danışmanlığı almak istiyorsanız ICO’ların sitelerinden yatırım tavsiyelerini verecek olan kılavuzlara ve takım çalışanlarına detaylıca çalışın.

Şimdilik bizden bu kadar. Tekrar etmekte fayda var; bu bir reklam ya da tavsiye yazısı değildir. Bu sayfada yer alan uygulamalar nedeni ile zarar girecek olan kişilerden Coinmoz sorumlu değildir.

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir