Ana Sayfa > Haber > Günün Öne Çıkan Kripto Para Birimleri: Bitcoin, Litecoin ve Binance Coin

Günün Öne Çıkan Kripto Para Birimleri: Bitcoin, Litecoin ve Binance Coin

25 Temmız kripto para analizi

Dengelerin çok çabuk değiştiği kripto para piyasalarında, borsaların 23 Temmuz itibariyle olumlu bir havaya girmiş olması yatırımcıların yüzünü güldürdü. Bitcoin’i etkisi altına alan olumlu hava ile birlikte pek çok kripto para biriminde umut verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bitcoin için yeniden konuşulmaya başlanan 10.000$ seviyesinin etkisi de meraklı gözlerin yeniden bu para birimine çevrilmesine sebep oldu.

25 Temmuz Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin hala boğa piyasasının hakimiyetinde. Yükseliş trendini başarılı bir şekilde devam ettiren popüler kripto para birimi 23 Temmuz tarihinde 7.700$ direncini kırdıktan sonra yeni hedeflerine doğru ilerlemeye devam etti. Bitcoin’in karşısındaki önemli seviyeler 8.500 ve 9.000$ seviyeleri. Özellikle 9.000$ seviyesinin geçilmesi oldukça zorlu görünüyor ancak bu seviyenin kırılması ile birlikte bitcoin yeniden 10.000$ seviyesini rahatlıkla görebilir. Kısa ve orta vadede yükseliş trendinin devam etmesi beklenen bitcoin tarafında 7.700, 7.800 ve 7.900$ seviyesinde önemli destekler bulunuyor. Şu an 8.200$ seviyelerinde işlem gören bitcoin için aşılması beklenen seviye de 8.500$. Bu seviyenin aşılması ile birlikte 10.000$ için yeni analizler ve tahminler daha kolay yapılabilecek.

25 Temmuz Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

Litecoin fiyatları 23 Temmuz tarihinde 74$ – 89$ aralığında seyretti. Geçtiğimiz ayın en düşük değeri olan 74$ seviyesinin geri gelmesi ile LTC tarafında dengesiz bir hareketlenmenin var olduğunu söylemek mümkün. Şu an 86$ seviyelerinde ilerleyen litecoin için önemli olan destek ve direnç noktaları yatırımcılara ışık tutabilir. Ani değişimleri ile günlük grafiklerde ciddi alım satım fırsatları sunan kripto para birimleri arasında yer alan litecoin için şu an önemli direnç seviyelerinden birisi 90, 91 ve 92$ olarak gözüküyor. Litecoin şu an yine önemli bir destek seviyesinde seyrediyor. 85, 86 ve 87$ destek seviyelerinde yavaş hareketlerle ufak yükseliş izlenimleri gören litecoin için uzun vadede dalgalı değişimler bekleneceği söylenenler arasında yer alıyor.

25 Temmuz Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi

16 Temmuz tarihinde ciddi bir yükseliş kaydeden sonrasında ise düşüş trendine giren Binance Coin için 23 Temmuz itibariyle başlayan yükseliş trendi şimdilik devam ediyor. 25 Temmuz tarihinde gün içerisinde 13.94$ seviyesini gören Binance Coin yapılan analizler ve grafik değerlendirmeleri sonunca boğa piyasasının etkisinde kalmaya devam edecek gibi gözüküyor. Kripto para birimleri özellikle bu haftaya oldukça olumlu yorumlarla başladı ve bitcoin tarafından meydana gelen yükselişin pek çok kripto para birimine de iyi yönde etki ettiği görülüyor.

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir