Ana Sayfa > Haber > 12 : 09 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Global Tech – Safinus

12 : 09 | Günün Öne Çıkan ICO’ları #Global Tech – Safinus

Ico tavsiyesi değildir

Kripto para piyasası en iyi haftalarından birini yaşamıyor. Bu durum doğal olarak ICO Coin satışlarını da bir hayli olumsuz etkiliyor. Son zamanlarda bir dönem önceki ICO satışlarında alınan  token paralar satılmaya başlandı. Ethereum hala dApp uygulamalarında başı çekiyor. Ancak hem Ethereum’un diğer kripto paralara oranla daha hızlı değer kaybetmesi hem de EOS ve NEO gibi markaların Blockchain platformlarını giderek daha gelişmiş ve güçlü bir yapıya kavuşturmaları önümüzdeki dönemde çıkacak olan dApp uygulamalarının hangi platformu seçeceği konusunda karar vermesini güçleştiriyor.

Bunun yanında Tron’un CEO’su Justin Sun bugün Twitter’dan takipçilerine bir soru yöneltti ve Tron alt yapısında görmek istedikleri dApp uygulamasını sordu. Kullanıcılardan bazıları Facebook gibi geniş bir kullanıcı kitlesinin dahil olabileceği bir sosyal medya platformu istedi. Bazı kullanıcılar Tron altyapısında bulunan oyunların sayısının artmasını istiyor. Tron’un da Enjin gibi bir ortak oyun dünyası yaratmasını isteyen oyun tutkunları özellikle FPS oyunları istiyorlar. Bazı oyuncular poker isterken bazı takipçiler de Youtube gibi bir video yayınlama platformu talep ettiler. Ben şahsen freelancer ile işverenleri birbirine bağlayacak bir sistem istediğimi belirttim. Şu anda bu köprü görevini üstlenen Upwork gibi şirketler sadece freelancer çalışandan %20 oranında komisyon alıyorlar. Umarım Tron da Ethereum, EOS ve Neo gibi başarılı bir şekilde bu girişimlerini sonuçlandırabilir.

Kripto Dünyasında Doğru Yatırım Klavuzu – Safinus

Bugünlerde kripto dünyasına yatırım yapmak oldukça tehlikeli gibi görünse de CNBC’ye çıkan uzmanlardan bazıları fiyatın dip seviyelere yaklaştığını bu yüzden de en iyi fiyattan almak isteyen yatırımcıların artık satın almalara başlamaları gerektiğini belirttiler. Ancak hangi kripto paraya yada ICO Coin satışına yönelmek gerekir sorusunun cevabını vermek çok zor. Safinus uygulaması bu sorunun cevaplarını bildiğini iddia ediyor. Geliştirdikleri sistemle yatırımcıların en iyi ICO ya da kripto parayı bularak en fazla karı elde etmesini sağladıklarını söylüyorlar. Bu gibi uygulamalar özellikle yıl başında çok yaygın hale gelmişti. Bu uygulamalardan birini kullanmaya karar verirseniz iyice araştırmayı unutmayınız. Bazıları ayı piyasasında batarak güncellemeleri yapmayı bırakmış ve platformu sonsuzluğa terk etmiş olabilir.

Çoklu Ortam ve Sosyal Medya Platformu – Global Tech

Blockchain teknolojisinin sunduğu imkanların bir an önce insanlarla kavuşması sosyal medya kanallarından geçiyor. Şu anda merkezi olarak yönetilen ve çok güçlü olan Facebook, Youtube, Google gibi şirketler bu sektörde her gün dolaşan milyarlarca doları yönetiyorlar. Ancak bu sistemlerin merkezsiz bir yapıya kavuşması halinde bu dolaşan para sosyal medya kanallarında bulunan insanlara dağılacak.

Global Tech bu alanlardan hemen hepsine girmeye çalışıyor. Video kanalı, sosyal medya platformu, satın alma önerileri ve her konuda seminer ve eğitim imkanı sunuyor. Ayrıca sisteme 50’den fazla kripto para ile dahil olunabildiği bildiriliyor.

_____________________________________________________________________

Not : Bu yazıda bahsedilen uygulamalar ve projelerle Coinmoz sitesinin organik bir bağı yoktur. Burada bahsedilen ICO satışlarına yapılacak olan yatırımlardan doğabilecek zararlardan Coinmoz sorumlu tutulamaz. Coinmoz, herhangi bir ICO’ya yatırım yapmadan önce detaylı bir analiz yapmanızı önerir. 

______________________________________________________________________________________________

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir