Ana Sayfa > Uncategorized @tr > John McAfee Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor

John McAfee Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor

Kripto para dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi haline gelen John McAfee kendi kripto para birimini çıkaracağını duyurdu.

Kripto para dünyasının en çok tanınan isimlerinden birisi haline gelen John McAfee kendi kripto para birimini çıkaracağını duyurdu.

McAfee, kendi kripto parasının yeni bir konsept ile geleceğini açıkladı. McAfee Redemption Unit adıyla çıkacak olan kripto para 26 gün sonra kullanımda olacak. John McAfee kripto para dünyasında attığı tweetler ile olay olan bir isim. Hatta birçok analist kripto para dünyasında McAfee’den daha güçlü ve daha etkili tweet atan birisi olmadığını ve onun tek bir tweeti ile birçok dijital para arzına milyonlarca dolar yatırım yapıldığını kabul ediyor.

John McAfee’nin Twitter hesabında 828.000 civarında takipçisi bulunuyor. Birçok kişi bu takipçi sayısının artmasında kripto para hakkında söylediklerinin başrolü olduğu düşünülüyor. McAfee bu gücü parayı çevirme konusunda da oldukça başarılı. John McAfee, tweet başına 105.000$ alarak kripto para projelerini öne çıkarıyor ve reklamını yapıyor. McAfee en son geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir deklarasyonla kripto para kullanıcılarını bankalara ve finansal kurumlara karşı savaş açmaya çağırmıştı.

EthereumWorldNews

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir