Ana Sayfa > Haber > Koinim’de Türk Lirası Güncellemesi

Koinim’de Türk Lirası Güncellemesi

Koinim’de Türk Lirası Güncellemesi

Koinim’in yeni güncellemesiyle sartık 7/24 Türk Lirası yatırabilirsiniz. Koinim’in yeni güncellemesiyle hesabınıza yapacağınız transferler dakikalar içerisinde hesabınıza aktarılıyor.

Koinim tarafından bugün paylaşılan duyuru ile, Türk Lirası yatırma işlemlerinde geçerli olacak bir güncelleme hayata geçirildiği açıklandı. Güncelleme ile artık 7/24 Koinim hesabınıza Türk Lirası yatırabilirsiniz. Transfer işlemlerinizi de transfer kodunuzu ve hesap bilgilerinizi uygulamaya kaydederek en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Duyurunun tam metni:

“Değerli Kullanıcımız,

Koinim olarak sizlere, 16.05.2018 tarihi itibariyle, Türk Lirası yatırma işleminde geçerli olacak kullanıcı dostu güncellemeden söz etmek istiyoruz.

Artık Koinim’e 7/24 Türk Lirası yatırabilirsiniz!

Koinim hesabına yapacağınız transferler otomatik olarak kontrol edilip, tutar dakikalar içinde hesabınıza aktarılır.

Türk Lirası yatırmak için talep açmak zorunda değilsiniz

Size özel oluşturulan ve tüm işlemlerinizde geçerli olacak transfer kodunu, işlem açıklaması olarak yazarak limitleriniz dahilinde dilediğiniz zaman hesabınıza Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Bu yenilikle, transfer kodunuzu ve hesap bilgilerimizi bankanızın uygulamasına kaydederek çok daha kolay ve hızlı işlem yapabilirsiniz.

Sizlere daha kapsamlı ve kaliteli bir hizmet vermek için çalışmalarımızın hızla devam edeceğinin bilgisini verir, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Koinim Ekibi”

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir