Ana Sayfa > Haber > Line ve ICON Ortaklığı Unchain, 200 Milyon Kullanıcı Hedefliyor

Line ve ICON Ortaklığı Unchain, 200 Milyon Kullanıcı Hedefliyor

Line ve Icon Ortaklığı, Unchain

Japon mesajlaşma devi Line, Kore Kripto Simgesi ICON ile Unchain adlı ortak bir blockhain uygulaması başlattı. Line, Unchain ile, ICON sistemini genişleterek dApp hizmetlerini kurmayı hedefliyor.

Unchain projesiyle Line ekibi, bazı merkezi olmayan uygulamaları (dApps) ve blok zincir ana ağını, ICON’un Blockchain protokolüne bağlayacağını duyurdu.

ICON’un ortak sayfasındaki resmi duyuruda şunlar paylaşıldı:

“Unchain, kullanıcıların ağa katkılarından dolayı ödüllendirileceği bir token ekonomisiyle beslenen bir Blockhain ekosistemi ortaya koyacak. ICP ve Unblock aracılığıyla keşfedilen bu hizmetDApp projelerini hızlandırmak için Unchain ile bağlanacak. Bu ortak proje, günlük yaşantımızın bir parçası olma aşamasında blokaj ve ademi merkezileştirmeyi bir adım daha yaklaştırıyor.”

Line geliştirme ekibi, Blockchain teknolojisinin potansiyelini görmek ve uzun vadede ticarileştirmek için yenilikçi yöntemler bulabilmek adına, bağımsız bir Blockchain laboratuvarı oluşturmayı hedefliyor.

Line’ın 200 milyondan fazla kullanıcıya sahip olması ve ICON ile bu ortaklıktan sonra Unchain’in yüz milyonlarca insana ulaşacağı düşünülüyor.

ethereumworldnews

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir