Ana Sayfa > Haber > LOL Oyuncularından Hayır İçin ETC Madenciliği

LOL Oyuncularından Hayır İçin ETC Madenciliği

LOL oyuncularından hayır için ETC madenciliği

Tüm Dünya’daki League of Legends oyuncuları ETH madenciliği yaparak Suriye için 30.000 $ ‘dan fazla kazanmayı hedefleniyor. UNICEF Oyun Chaingers adlı bir yardım kuruluşu, kazandıkları bu parayı doğrudan Suriye’ye yardım için kullanacaklarını belirttiler.

League of Legends uzmanları sahip oldukları güçlü bilgisayarları sayesinde Suriye’ye yardım sağlamak için 84 adet ETH çıkardı. Oyuncular, paralarını hayır için bağışlamaya karar verdiler ve harekete geçtiler. LOL oyunu için günlük 5 saatlik yaptıkları egzersizlerden sonra, bilgisayarlarını açık bırakarak ETC madenciliği yapmaya başladılar.  Forbes şubat ayı bildirisinde bu hareketin 1000$ kazanç sağladığı vurgulandı.

Geçtiğimiz günler de ise BBC’nin açıkladığı verilerde, bu hareketin sonucunda toplamda 31.000$ değerinde bir ETC kazancından bahsedildi.

UNICEF, UNICEF ​Avustralya ana sayfasında bu yardım ile ilgili bir hesap oluşturdu. Bu sayede Suriye’ye yardım için herhangi bir ziyaretçinin bu sayfadan ETC yardımında bulunabileceğini açıkladı.

Chepicap.com

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir