Ana Sayfa > Haber > McAfee, Kripto Savaşı Konusunda Uyardı

McAfee, Kripto Savaşı Konusunda Uyardı

John McAfee yayınladığı son video ile beraber yine gündeme oturmayı başardı. McAfee bu videosunda ufukta bir savaş göründüğünü ve hükümetlerle, bankalarla ve finansal kurumlar ile yapılacak olan bu savaşın çoktan başladığını dile getirdi.

McAfee’ye göre bankalar kredi kartı ile kripto para alımına izin vermediği için savaşı başlatan taraf. Dünyadaki bankalar genel olarak kripto para karşıtı. Kripto paralar dağınık bir yapıya sahip, bankalar ise diğer insanların birikimlerini tutan, transfer eden ve bundan kar elde eden merkezi bir yapıya sahip.

McAfee yayınladığı videoda insanları harekete geçmeye çağırıyor ve kripto para kullanıcılarının kongre üyelerini aramaya, bankalara gitmeye ve kredi kartı şirketleri ile görüşmeye davet ediyor. McAfee’ye göre insanlar kredi kartı ile kripto para almayı talep etmedikçe bu hizmet bankalar tarafından sunulmayacak ve yeterince insan tepki gösterirse bankalar buna karşı duramayacak.

McAfee ve ekibi aynı zamanda internet sitelerinden de bir deklarasyon yayınladı. Bu deklarasyonda Bitcoin blockchainin ortaya koyduğu yeni imkanların eski sistemleri karanlıkta bıraktığını ve bu eski sistemlerin insanlığın birçoğunu anlamadıkları, görmedikleri ve bilmedikleri kurallarla değerler biçerek köle haline getirdiği yer aldı.

EthereumWorldNews

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir