Ana Sayfa > Haber > Monero Wallet’a Yeni Özellikler Geldi

Monero Wallet’a Yeni Özellikler Geldi

Geçtiğimiz ay Monero geliştirici ekibi Monero cüzdanını duyurmuştu. Bu yeni cüzdan, yeni tasarımları ve Monero topluluğuna sunduğu özellikleri ile oldukça dikkat çekmişti.

Geçtiğimiz ay Monero geliştirici ekibi Monero cüzdanını duyurmuştu. Bu yeni cüzdan, yeni tasarımları ve Monero topluluğuna sunduğu özellikleri ile oldukça dikkat çekmişti. Cüzdanın tam güvenlik ve gizlilik sağlaması, daha hızlı transfer olacağı sunması ve müşteri tabanlı operasyonları en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Cüzdan, on farklı dil desteği ve maksimum seviyede transfer yapmaya izin veren genişletilmiş depolama özelliği sayesinde hem Monero topluluğunda hem de kripto para dünyasında büyük ilgi uyandırmıştı. Monero dağınık bir ağ ve ağ kullanıcıları ile ayakta duruyor. Monero’nun bir diğer özelliği ise üçüncü partilerden uzak durarak güvenli bir ağ sunması.

Diğer kripto para birimlerinin aksine bu blockchain transferlerin hem gönderici hem de alıcı kısmında gönderilen miktarı tamamen gizleyerek daha fazla gizlilik ve güvenlik sağlıyor. Bu da Monero blockchaininde yer alan herhangi bir kullanıcının gerçek dünyadaki kimliliğini  tamamen gizliyor.  Ring signature ekosistemini kullanan blockchain transferin bütün detaylarını gizliyor.

AMBCrypto

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir