Ana Sayfa > Kripto Para Cüzdan İncelemeleri > MyCelium Cüzdan İncelemesi

MyCelium Cüzdan İncelemesi

MyCelium Cüzdan İncelemesi

MyCelium, 2008 yılında bir grup donanım mühendisi tarafından oluşturuldu. Ekibi, Bitcoinin ileriki yıllardaki oluşumu ve popülerliği bir kenara blockchain ile çalışmak motive etmekteydi.

MyCelium, akıllı telefon kullanıcılarına iyi bir alternatif sağlayan bir MyCelium bitcoin cüzdanı sunmaktadır. Uygulama, bitcoin kullanımını pürüzsüz, işlevsel hale getirmeyi ve güvenliği korurken fiat para açığını da kapamayı sağlamaya dikkat etmektedir.

Bu MyCelium bitcoin cüzdanı incelemesi içerisinde, sunulan özellikleri ve sizin gereksinimlerinize uyup uymadığını keşfedeceksiniz.

Diğer Kullanıcıların MyCelium Yorumları

Bazen kripto platformunun güvenli bir yapı olup olmadığına karar vermek zordur. Kişisel deneyimleriniz online olarak okuduklarınızdan farklı olabilir veya yazılımın uygunluğu kişiden kişiye farklılık gösterebilir. O yüzden diğer kullanıcıların yaptığı yorumlara bakmak ve genel olarak memnun kalıp kalmadıklarını incelemek önemlidir.

Kullanıcılar, MyCelium cüzdanının oldukça iyi ve işlevsel bir bitcoin cüzdanı olduğu görüşünde. Uygulama Google Play Store’dan ve App Store’dan yüklenebiliyor. Google Play’de istikrarlı bir şekilde 4.5 yıldızlı oylamasını korumakta. Övgülerini sunan binlerce mutlu kullanıcı var. Her zaman birkaç tane kötü yorumla karşılaşılabiliyor, ancak bunların çoğu tam olarak cüzdan deneyiminden ziyade kişisel sorunlara dayanmakta. App Store’daki puanıysa Google Play’e göre çok düşük. Ama yine çok sayıda iyi yorum yer alıyor.

Öyle çok fazla heves kıracak, kötü yorumla karşılaşılmıyor. Aslında çok fazla güvenlik şikayeti veya ters giden yedeklemeler hakkında yorum okumayı bekliyordum. Ancak bitcoin dünyası, genellikle Mycelium’u seviyor. Eleştiri konusunda lafını esirgemeyen Reddit bile övgü dolu paylaşımlar yapıyor.

MyCelium Cüzdan Bakiye

Kullanıcı Arayüzü

Görüşler gün gibi ortada. Cüzdanın popülerliği uzmanca tasarlanan uygulamadan kaynaklanmaktadır. MyCelium cüzdanı, akıllı telefonların hemen hemen %99’u için uygun olan hem Google Play hem de iTunes için mevcut.

Uygulama açılır açılmaz bitcoin cüzdanınız ve anlaması basit olan sekmeler ile karşılaşıyorsunuz. Cari döviz kuru beraberinde QR kodunuz, gönderme tahsil etme tuşları bulunuyor.

Hesaplarım üzerinde bir tıklamayla cüzdan için otomatik olarak oluşturulan özel anahtarı hemen yedekleyebilirsiniz. Bu, telefonunuzun kaybolması durumunda bitcoin’lerinizi korumak adına önlem aldığınızı garantileyen önemli bir özelliktir.

İşlem geçmişiniz ve adres defteriniz hesap yönetimine eklenmektedir. Bu, geniş kapsamlı bir cüzdan sunmayı amaçlayan bitcoin kullanımını gerçekten çok kolaylaştırmaktadır.

Herhangi bir hatadan kaçınmak için QR kodu aracılığıyla veya kopyalayıp yapıştırarak ödeme adresleri ekleyin. İşlem geçmişi direkt olarak seçeneklerin blockchain gezginine, geçerli olan blockchain.info adreslerine bağlar. Bu, size tek dokunuşla blockchaindeki ödemelerinizi kontrol etme imkanını verir.

Güvenlik

Kullandığınız platform ne olursa olsun cüzdan uygulamaları için güvenlik her zaman sıcak gündem maddesidir. İlk olarak güvenlik seçeneklerini ve protokolünü kontrol etmeden önce cüzdana transfer başlatmak aptallık olurdu.

Akıllı telefon cüzdanıyla yürütülen ön güvenlik yıldırıcı olabilir. Aslında gittiğiniz her yere özel anahtarınızı taşıyorsunuz. Korkulan kötü amaçlı yazılım hacklerinin riski dışında bitcoin bilgilerini öğrenebilecek dolandırıcılar hakkında da endişeleniyorsunuz.

Uygulama, kişisel pin numarası formunda normal arayüz korumasına sahiptir. Uygulamanın açılması, sermaye gönderilmesi ve özel anahtarın dışa aktarılması gerekmektedir. Bu, hızlı kötücül parmakları önlemek için en azından işimizi görür.

HD (aşamalı belirleyici) cüzdan tasarımı, yedeklemelerin 12 kelimelik rasgele bir grup kullanarak güvenli bir şekilde oluşturması demektir. Özel anahtarlarınızı temsil ettiği için bu kelimeler korunmalıdır (asla onları online olarak paylaşmayın). Telefonun kaybolması veya zarar görmesi durumunda yatırımlarınızı hızla kurtarabilirsiniz. Bu, Trezor gibi donanım cüzdanı sağlayıcıları tarafından kullanılan bir sistemdir.

Geniş bir donanıma veya kağıt para cüzdanına sahipseniz onlara MyCelium ile göz kulak olabilirsiniz. “Sadece izle” işlevini kullanarak özel anahtarınızı offline bırakarak döviz sermayenizi görebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak sermayelerinizi çok kolay bir şekilde gönderebilirsiniz. Örneğin sadece kağıt para cüzdanın QR kodunu uygulamaya taratıp harcamaya başlayabilirsiniz.

Akıllı telefon cüzdanı için bitcoin’lerinizi baştanbaşa koruma yöntemi sunar. 7/24 bağlı olan bir telefon için güvenlik unsuru her zaman potansiyel bir risktir. İşin aslı hackerler telefonunuzun altını üstüne getirip tokenlarınızı açığa çıkaracağı bir yol bulabilir. Güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkartmak için büyük bir miktarı beklemeye almanız tavsiye edilmektedir.

MyCelium Para Gönderme

Erişim

İşlevsel olarak günlük biçimde bitcoin kullanmak isterseniz o halde MyCelium cebinizde kullanıma hazırdır.

Cüzdanın ön sayfasında yerleşik olan QR kod ile saniyeler içinde ödemelerinizi yapın veya yatırım tahsili yapın. Kameranın flaşını açmaya yarayacak kodlar dahil başka kodları taramak için hızlı bir kamera özelliği bulunmaktadır. Kendinizi bitcoini kabul etmesi gereken bir gece klubünde veya karanlık bir yerde bulursanız bu oldukça havalı olur.

Referans için döviz kuru aldığınız yeri seçmek dahil kendi kişisel tercihlerinizi ayarlayabildiğiniz çeşitli seçenekler vardır. Cüzdan; Bitstamp, Kraken, Gemini ve geniş bir piyasa oranı sunmaktadır. Bu, yatırımlarına yakından göz kulak olmak isteyen kişiler için ideal bir şey..

Varsayılan madenci ücretleri “düşük, ekonomik, normal veya öncelikli” arasından kolayca seçilebilmektedir.

Alım ve satımlar birkaç dokunuşla yapılabilmektedir. MyCelium piyasası, diğer bölgelerde alım satım yapmayı sağlayan iyi bir detay. Bir dokunuşla etrafınızdaki diğer alıcı ve satıcıları bulabilirsiniz.

Uygulamayı çalıştırdığınızda her şey hazır olacak. Dilerseniz kişisel ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Sonuç

Bir bitcoin akıllı telefon cüzdanı arıyorsanız MyCelium cüzdanı tam da size göre olabilir. Ürün ile ilgili çok fazla hata bulmak zor. Anlaması ve kullanması kolay bir uygulama olmasının yanı sıra, İhtiyacınız olursa ileri seviye kullanıcılar için daha karmaşık özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

Gönderme ve tahsil etme neredeyse anlık olabildiği için az miktarda bitcoin’in saklanması ve kullanılması için ideal bir cüzdan. Güvenlik konusunda kafada soru işareti oluşturan tek şey online bir cüzdan olması. Devamlı olarak özel anahtarları online olarak saklayan herhangi bir cihazda güvenlik asla %100 garanti edilemez. Eğer sizin de böyle endişeleriniz varsa donanımsal cüzdanlara bakabilirsiniz. Aksi takdirde MyCelium gayet iyi bir seçenek.

MyCelium incelemesi hakkında yorumlarınızı ve diğerlerine iletmek istediğiniz düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir