Ana Sayfa > Haber > ONO, İçerik Sağlayıcıları ONOT Tokenı ile Ödüllendirecek

ONO, İçerik Sağlayıcıları ONOT Tokenı ile Ödüllendirecek

ONO, ONOT tokenıyla İçerik Oluşturucuları Ödüllendirecek

ONO, EOS Super Node’u çalıştıran yeni bir platform ve platformun arkasındaki insanlara göre oldukça etkili bir şekilde çalışıyor. ONO ekibi, platformun dünyanın en büyük serbest, eşit değerli ve merkezi olmayan ağ olduğunu iddia ediyor. 

Kripto para birimlerinin öncelikli amacı, insanların ağın geliştirdiği içerikten para kazanmalarına yardımcı olma yeteceğini oluşturmaktır. ONO ise bu amacın üstüne birkaç özellik ekleyerek platformuna oldukça güçlendirmiş durumda. ONO, Blockchain ile yeni bir sosyal ağ türünü destekliyor. Platformun herhangi bir kullanıcısı, platformla birlikte Blockchain teknolojisi üzerine inşaa edilen yeni sosyal ağdan da faydalanabilecek. Bununla birlikte kullanıcılar, herhangi bir değer içeriğini ücretsiz olarak paylaşmak için platformu kullanabilecek.

ONO Nasıl Çalışır?

ONO, kullanıcılarının fikri mülkiyetini korumak ve kullanıcılara yeni içerikler kazandırmak için tasarlanmış bir platform. Aynı zamanda web sitesinde, kullanıcı için yarar sağlayacak değer tabanlı bir sertifika almasına yardımcı olmak için oluşturulmuş bir premium içerik olacak. Platformun sunduğu hizmet bu kadar değil. Birçok yenilik bulabileceğiniz platformda mükemmel bir hizmet veren müşteri destek ekibi var. Bu müşteri destek ekibinin %100 tutarlı olduğunu ve her konuda yardımcı olduklarını vurguluyorlar. Kullanıcılar web sitesini kullanırken kendilerini önemsiz bir kullanıcı olarak hissetmediklerini çünkü site ekibinin buna izin vermediğini belirtiyorlar.

ONO platformun ticari şirketler tarafından tekelleşmesi ihtimali ise imkansız. Bunun yerine küçük yatırımcıları devirerek hiçbir fayda sağlayamacak ticari şirketler var. Yani yatırımcılar her şekilde platformda korunuyorlar. ONO, platformda yer alan her kullanıcının mümkün olduğunca en hızlı şekilde başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmış ve bu özelliğini var olduğu sürece devam ettireceğini vurguluyor.

Sosyal ağ, ONO ağındaki kişilerin seslerini her daim duyabilmek için oluşturulmuş. Dolayısıyla ONO ağının geliştirilmesinde ve yönlendirilmesinde fırsat eşitliği olacak. Ekip, ağdaki her kullanıcının fikrine önem verileceğini ve bu fikirlerden de yararlanacağını belirtiyor. ONO ağı, sosyal medya platformunun ve kripto para biriminin altyapısını yönetmek için kullanılacak.

Şeffaf ve çeşitli uygulama ekolojisi ile ONO’nun operasyonlarında son derece benzersiz olduğu söyleniyor. Bu platformda üçüncü kişiler etiketlenebiliyor ve kendilerine göre kullanışlı yazılımları kolayca yükleyebiliyorlar. Ayrıca platformdaki geliştiriciler de yeni eklentiler oluşturmaya katılabilecek ve böylece platformu çeşitli operasyon yöntemleri ile çalışmaya teşvik edebilecekler.

ONO için şu an ilk halka arz ile ilgili bir bilgi paylaşmadı ve platformun açık kaynak doğası nedeniyle ICO’nun olmayacak olması da mümkün gibi görünüyor. Sistemin kullanmak isteyen herkese ücretsiz olacağı söyleniyor.

ONO’nun bir üst seviyeye taşınmasına yardımcı olan büyük bir danışman ekibi var. Tabiki en üst makamda ONO’nun kurucusu Ke Xu var. Güneydoğu Asya’da faaliyet gösteren ve herkes için ücretsiz olan bu yeni sosyal ağ ile, kripto para birimlerindeki diğer kişilerle bağlantı kurabileceksiniz.

ONO, ONOT ve ONO Mainnet’in Karaborsa ile Mücadelesi İçin Satışını Başlatmayı Hızlandıracak.

ONO, ağın lansmanında ONOT kriptosunun yeniden satışa sunulacağını açıkladı. ONO’nun platformdaki en iyi içerik oluşturucuları için bir ödül sistemi olarak hizmet vermesiyle ONOT 0.02 dolar gibi bir fiyattan satışa sunuluyor. Buna karşılık olarak şirket, ekosisteminin her türlü manipülasyonunu azaltmak için hızlı bir şekilde hareket edeceğini ve bu Haziran sonuna kadar satış öncesi teklifini sunacağını belirtti.

ONO’nun kurucusu ve aynı zamanda CEO’su olan Ke Xu konuyla ilgili şunları söyledi:

“ONOT için ön siparişleri vermemizi zorunlu kılan koşullara rağmen, hızla büyüyen bir kitlenin desteğini aldığımız için heyecan duyuyoruz. Bizi destekleyenlerin ONO ekosistemini nasıl büyüteceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

ambcrypto

 

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir