Ana Sayfa > Haber > Ripple’ın CEO’su: Bitcoin’in Kripto Paralar Üzerindeki Etkisi Yakında Sona Erecek

Ripple’ın CEO’su: Bitcoin’in Kripto Paralar Üzerindeki Etkisi Yakında Sona Erecek

Ripple’ın CEO’su: Bitcoin’in Kripto Paralar Üzerindeki Etkisi Yakında Sona Erecek

Bitcoin’in piyasadaki diğer kripto para fiyatlarına etkisinin yanısıra, Ripple’ın CEO’su Bitcoin’in kripto paralar üzerindeki etkisininin yakında son bulacağını düşünüyor.

Piyasalarda Bitcoin’e oranla değişen diğer kripto para birimleri bir bakıma Bitcoin’e bağımlı gibi görünüyor. Bitcoin fiyatları artmaya başladığında diğer para birimlerinde de bir artış yaşanıyor, Bitcoin değer kaybettiğinde aynı şekilde diğer para birimlerinde de düşüş yaşanıyor. Ancak Ripple’ın SEO’su Brad Garlinghouse bunu değişmek üzere olduğunu düşünüyor. Bu konuda gelecekte bir ayrılık olacağını düşünen Garlinghouse dün CNBC’ye şunları söyledi:

“XRP ve Bitcoin fiyatları arasında çok yüksek bir korelasyon var fakat sonuçta bunlar birbirinden bağımsız açık kaynaklı teknolojiler. Şu an bunun için biraz erken fakat zamanla daha rasyonel bir pazar ve bunu yansıtan hareketler göreceksiniz.”

XRP, bu sene kripto para piyasasında oldukça kötü bir performans göstererek ilk çeyrekte değerinin yaklaşık %70’ini kaybetmişti. Aynı şekilde Bitcoin’de değerinin yaklaşık %50’sinden fazlasını kaybetmişti.

bitcoins

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir