Ana Sayfa > Haber > Ripple’ın Etkiğinde Snoop Dogg Rüzgarı

Ripple’ın Etkiğinde Snoop Dogg Rüzgarı

Rippler'ın mayıs ayında yapacağı etkinlikte Snoop Dog sahne alacak.

Ripple, 24 Nisan’da Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla 15 Mayıs tarihinde VIP bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. XRP Community Night adıyla duyurulan etkinlikte Snoop Dogg da yer alacak.

Etkinliğe sadece davetiye alan kişiler katılabilecek. Ancak Twitter üzerinden yapılan bir yarışmada kullanıcılara 10 adet bilet verilecek.

Ripple bu geceyi XRP Ledger ve xRapid platformunun gelişmesinde kendilerine yardımcı olanlara teşekkür etmek amacıyla düzenlediğini duyurdu. Ripple’ın sağladığı faydaların duyulmasına yardımcı olanlar bu gecede yerlerini alacak.

Bu etkinlik şov dünyasından önemli bir ismin ilk defa kripto para dünyası ile yakınlaşması değil. Daha geçtiğimiz aylarda ünlü şarkıcı Lionel Richie, Bitcoin Futures’ın Super Bowl’da yayınlanan reklamında yer almıştı. Liverpool’un efsane oyuncularından birisi olan Michael Owen ise kendi kripto parasını duyurdu. Hilton’un varisi ve televizyon yıldızı Paris Hilton ise geçtiğimiz yıl LydianCoin’in dijital para arzına destekte bulunmuştu.

Bu ay başında Amerikan Güvenlik ve Ticaret Komisyonu (SEC) büyük bir dijital para arzı dolandırıcılığını yakalamıştı. Bu arzın destekçileri arasında boks şampiyona  Floyd Mayweather ve DJ Khaled gibi ünlüler de yer alıyordu. Kasım ayında SEC, büyük yıldızların desteklediği dijital para arzlarının illegal olabileceğini dair endişelerinin olduğunu dile getirmişti.

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir