Ana Sayfa > Haber > Tech’n Roll Teknoloji Meraklılarını 2 – 5 Ağustos Arası İzmir’de Kampa Çağırıyor

Tech’n Roll Teknoloji Meraklılarını 2 – 5 Ağustos Arası İzmir’de Kampa Çağırıyor

Teknopark İzmir Tech'n Roll Etkinliği

Tech’n Roll, Teknopark İzmir’in çabalarıyla bu yıl teknoloji ile iç içe bir liman kenti olan İzmir’in en güzel doğalarından birine sahip ilçesi Urla’da teknoloji meraklılarını ağırlayacak. 2 Ağustos günü başlayacak olan bu güzel etkinlik 5 Ağustos günü sona erecek. Etkinliğin amacı yeni StartUp’lar oluşturarak insanların bir şekilde faydalanabileceği fikirlerden yeni oluşumlar ortaya çıkarmak. Teknoloji deyince de şu sıralar akla Blockchain geldiğinden bu etkinlikten de blok zinciri platformunda çalışacak güzel uygulamalar çıkabilir.

Etkinliğe katılım üç farklı şekilde gerçekleşebiliyor. Bunlardan bir tanesi SturtUp’lar. Yani bir fikriniz varsa ve bu fikri belli bir noktaya kadar getirdiyseniz Tech’n Roll kampına bu kapsamda dahil olabilirsiniz. Bu kapsamda başvuru süreci tamamlandıktan hemen sonra konusunda uzman kılavuzlar bu StartUp adaylarına mentörlük yapmaya başlayacaklar. Bir ay süren bu kılavuzluk hizmetinin ardından uygulamalar kamp süresince birbiriyle büyük ödülü alabilmek için mücadele edecek. Aslında bu fikir sahipleri için en büyük ödül fikirlerini ve projelerini hayata geçirebilmek. Etkinliğin en güzel yanlarından bir tanesi de insanları birbiri ile tanıştırıp konu içi güzel bir çalışma ağı oluşturabilecek olması.

Kurumsal Firmalar ile Yetenekli İnsanlar Bir Araya Geliyor

Bir diğer katılım şekli de kurumsala firmalar için eklenmiş. Eğer yeni fikirler arayan, yetenekli insanları şirketinde görmek isteyen bir kurum görevlisiyseniz işte size fırsat. Etkinliğe katılan kurumsal firmalar etkinlik boyunca düzenlenecek konuşmaları, hackathonları takip edecek, hem firmasının tanınırlığını artıracak hem de yetenekli insanları iş üzerinde görme fırsatı yakalayacak.

Son olarak bireysel başvuru yapabilme imkanına sahipsiniz. Bu şekilde birçok insanlar tanışabilir, kılavuzların konuşmalarından faydalanabilir, yeni dostluklar edinebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Başvuru yapmak için technroll.com.tr sitesine girerek üst sağ köşede yer alan başvuru yap kutusuna tıklamak ve gelen birkaç basit soruya cevap vermek yeterli. Organizasyona katılım için herhangi bir limit belirtilmemiş. Fikrine güvenen herkes bu güzel etkinliğe katılabilir. Bu süre içerisinde katılımcılardan isteyen kendi çadırlarını getirerek kamp yapacak. Diğerleri ise etkinliğin organize ettiği tesislerde konaklayacaklar.

Tech’n Roll Etkinliğine Katılım ve Konaklama Ücretsiz

İzmir’in en güzel ilçelerinden birinde gerçekleşecek olan Tech’n Roll’a katılım tamamen ücretsiz. Ayrıca konaklama için de herhangi bir ücret ödenmeyecek. Etkinlik Teknopark İzmir’de gerçekleşeceğinden dolayı, yiyecek içecek sorunu da yok. İzmir Teknopark’da bulunan restoranlar, kafeler ve marketler etkinlik süresi boyunca aktif olacaklar. Etkinlikte gönüllü olmak isteyenler iletişim formundan bu isteklerini belirtebilir (Şu anda bağlantı kırık görünüyor).

 

Batıkan Kartal
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir