Ana Sayfa > Haber > The Simpsons Oyununda Bitcoin Güncellemesi

The Simpsons Oyununda Bitcoin Güncellemesi

The Simpson Oyununda Bitcoin Güncellemesi

Dünyaca ünlü freemium oyunu The Simspsons:Tapped Out kitlenin gelişmesi için yeni hamleler yapıyor. Son güncellemeyle Bitcoin ve Bitcoin madenciliği oyuna eklendi. 

Oyunda, Homer çalışmalarını ihmal ediyor ve Springfield nükleer enerji santralini izlemeyi bırakarak mobil oyunlar oynamaya başlıyor.

Oyuna bu hafta eklenen yeni görevde (Cyrpto Cool) oyuncu ilk olarak Martin’i blok zincirinden bahsetmek için görevlendiriyor. Bu diyalog sırasında “Bilgisayarımla biraz Bitcoin madenliği yaptım ve fiyat bir anda uçtu.” diyor ve aslında geçen haftaya kadar blok zincirini hiç duymadığını da belirtiyor. Şu an ise bu konuda profesyonel gibi olduğundan bahsediyor.

Bu görevi tamamladıktan sonra, yeni görev olarak sizden bilgisayarınızdan üç genci Bitcoin için teşvik etmeniz isteniyor.

Bitcoin son yıllarda bir çok popüler projede yer aldı. Almost Human, House of Cards, Person of Interest, Good Wife gibi ünlü dizilerde daha önce Bitcoin’den bahsedilmişti. Aynı zamanda 2014 yılında Family Guy ve Supernatural’da yine Bitcoin’den bahsedilmişti.

ccn

Coinmoz
Coinmoz; bitcoin, ethereum, kripto para, blockchain, madencilik ve benzeri her konuda bilgiye, haberlere ulaşabileceğiniz bağımsız bir platformdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir